Представляємо суперника тернопільської "Ниви": ФК "Чортків"

14 вересня 17:39
Переглядів: 159
Нива

Суперником футбольного клубу "Нива" у 14-му турі чемпіонату Тернопільської області з футболу буде  ФК "Чортків". Матч відбудеться на стадіоні у с. Товстолуг 14 вересня о 17.00.

Чортківська команда перше коло чемпіонату Тернопільської області відверто провалила, програвши усі матчі. У період міжсезоння у "Чорткові" ситуація змінилась кардинально. Команду очолив відомий тренер Василь Івегеш, який запросив до Чорткова кілька своїх досвідчених вихованців. В той же час команда подала заявку до участі у чемпіонаті України з футболу серед аматорів, де виступає під назвою "Чортків-Педуніверситет". З "Нивою" у аматорській лізі "Чортків" повинен був зустрітись ще у першому турі, але той матч було перенесено на резервний день.

У чемпіонаті області справи "Чорткова" не суттєво, але покращилися. Принаймні, команда почала стабільно набирати очки. Проте перед матчем із "Нивою" чортківці перебувають на останній позиції у турнірній таблиці, відстаючи від передостаннього місця на одне очко. Пригадаємо, що у першому колі "Нива" перемогла "Чортків" на виїзді з рахунком 1:3.

У аматорському чемпіонаті "Чортків-Педуніверситет" теж посідає останню позицію. В активі команди Василя Івегеша одна перемога та три поразки. В останній грі чортківці на виїзді з розгромним рахунком поступилися ФК "Львову" 5:0.

Склад команди

Івегеш Віктор, Базюк Андрій, Бачинський Дмитро, Вадовський Андрій, Войцещук Михайло, Гаврилюк Роман, Голодний Василь, Данчук Андрій, Данчук Володимир, Дацко Олег, Засєдко Андрій, Заставецький Юрій, Когут Іван, Когут Микола, Козар Владислав, Козар Ярослав, Левицький Роман, Левчук Микола, Павлишен Володимир, Плішка Володимир, Плекан Іван, Побуринний Юрій, Пшеничний Василь, Рижак Максим, Рикуник Тарас, Скалій Сергій, Слободян Віктор, Сусяк Максим, Сцібак Олег, Тарабалка Іван, Ткачук Павло, Федорків Ігор, Цілінський Віктор, Чорномиз Назар, Шадюк Андрій, Штибель Олександр

Статистика офіційних зустрічей

5 червня 2016, Чортків — ФК "Чортків" – "Нива" Тернопіль 1:3

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: