Представник "Інваспорту" Львівщини Ярослав Гульоватий – серед кращих в чемпіонаті України з лижних перегонів

11 лютого 12:00
Переглядів: 82
Ярослав Гульоватий

Нещодавно на трасах Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІ України у Турківському районі Львівщини завершився чемпіонат України з лижних перегонів серед спортсменів з порушеннями слуху. Успішно на цих змаганнях виступив представник Львівщини Ярослав Гульоватий, який виборов три срібні медалі національної першості. Зокрема Я. Гульоватий фінішував другим у масстарті з результатом 34:29.52 (дистанція 15 км); у спринті вільним стилем з результатом 03:24,8 та у гонці класичним стилем з інтервальним стартом на дистанції 10 км з результатом 30:13.6.

Вітаємо Я.Гульоватого та його тренера Володимира Любіжаніна.

Довідково.

Гульоватий Ярослав, 1993 р.н., майстер спорту України з лижних перегонів серед спортсменів з порушеннями слуху. Учасник Дефлімпійських ігор 2015 року, де посів 5 місце у скіатлоні.