Представник Івано-Франківщини з важкої атлетики здобув "срібло" на Європейських іграх

14 жовтня 22:30
Переглядів: 275
Дзуль

З 1 по 11 жовтня у французькій Ніцці пройшли ІІІ Європейські ігри ветеранів спорту "European Fan Masters Games Nice-2015".

Представники різних країн віком понад 35 років виборювали нагороди з 27 індивідуальних та командних видів спорту. Ці змагання, які визнані Міжнародним олімпійським комітетом і проводяться один раз на чотири роки, зібрали у Франції понад 10 тисяч спортсменів не тільки з Європи, а й світу.

Блискучого результату досягли на ІІІ Європейських іграх українські ветерани важкої атлетики. Всі 15 спортсменів привезли додому нагороди, здобувши в Ніцці одну бронзову, сім срібних і вісім золотих медалей.

Успішно виступив у Франції на помості спорткомплексу "Nikaїа" і єдиний представник Івано-Франківщини - майстер спорту з важкої атлетики Іван Дзуль з Калуша, який вперше брав участь у Європейських іграх.

Дебютант, який має в колекції кілька медалей різного ґатунку європейських та світових форумів ветеранів важкої атлетики, підтвердив і на цих змаганнях, що є одним із найсильніших атлетів світу в своїй віковій групі та ваговій категорії. Щоправда, травма плеча, яку Іван Дзуль отримав під час підготовки до Європейських ігор, не дозволила йому поборотися в Ніцці за "золото". Медаль найвищого ґатунку у ваговій категорії до 77 кг вікової групи спортсменів +50 років здобув інший представник України - Михайло Бурков зі Стрия Львівської області. А Іван Дзуль, піднявши вагу в сумі двоборства 200 кг (95 кг - ривок + 110 - поштовх), став срібним призером ІІІ Європейських ігор ветеранів важкої атлетики.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: