Представник Тернопільського центру "Інваспорт" Тарас Радь на етапі Кубка світу виборов ще одну "бронзу"

19 січня 14:00
Переглядів: 90
біатлон

На етапі Кубка світу з лижних гонок та біатлону серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору розпочалися змагання біатлоністів. Такий турнір за участі 120 спортсменів із 18 країн світу проходить у Західному реабілітаційному спортивному центрі, що в селі Яворів Турківського району Львівської області. Серед чоловіків в категорії сидячи на дистанції 15 км представник Тернопільського центру та ДЮСШІ «Інваспорт» Тарас Радь завоював бронзову нагороду.

Отож, золоту медаль здобув норвежець Ларсен Тригве Стейнар, показавши результат 48:33.8, друге місце у представника Білорусі Дмітрія Лобаня (49:31.0), а наш земляк Тарас Радь з результатом 49:41.7 посів третю сходинку п’єдесталу.

Тренує спортсмена заслужений працівник фізичної культури та спорту України та заслужений тренер України Віктор Федорчак. Тарас Радь є учнем Тернопільської школи-колегіуму імені Йосипа Сліпого.