Представники фанів "Карпат" зустрілись з Коньковим

01 квітня 23:13
Переглядів: 479
фанати карпат

У вівторок, 1 квітня, у Будинку футболу пройшла чергова зустріч президента Федерації футболу України Анатолія Конькова із представниками ультрас українських клубів Прем'єр-ліги. 

У заході також взяли участь представники Комітету національних збірних команд, зокрема, головний тренер національної збірної команди України Михайло Фоменко. 

Під час зустрічі піднімалися питання щодо реєстрації об'єднання для прийняття ультрас в колективні члени ФФУ. Анатолій Коньков висловив надію на те, що представники ультрас у максимально короткі терміни оформлять офіційну юридичну особу, щоб увійти в ряди колективних членів ФФУ і почати працювати в напрямках, обговорених з президентом на попередніх зустрічах. 

«Зазначені починання з обох сторін говорять про те, що український футбол йде у ногу з часом. Представників ультрас футбольних клубів необхідно впроваджувати в структуру управління ФФУ. Ми переслідуємо однакові цілі, опікуємося питаннями безпеки під час проведення змагань на стадіонах. 

Як приклад, хотілося б відзначити високий рівень безпеки на трибунах стадіону «Дніпро-Арена» у Дніпропетровську, акції єдності ультрас «Карпат» і «Севастополя» на матчі між цими клубами у Львові, спільні заходи ультрас «Металіста» і «Шахтаря» у Харкові. Все це сприяє єднанню футбольної спільноти в Україні», - зазначив під час зустрічі Анатолій Коньков.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: