Представники "Інваспорту" Львівщини відзначилися

29 липня 22:16
Переглядів: 372
плавання

19 липня 2015 року у м. Глазго (Великобританія) завершився чемпіонат світу з плавання серед неповносправних спортсменів.

У цих представницьких змаганнях серед неповносправних плавців взяли участь понад 600 спортсменів з 68 країн світу. Національна паралімпійська збірна команда України виступала у складі 43 спортсменів, які вибороли 63 медалі (21 золота, 27 срібних та 15 бронзових) та посіли ІІ загальнокомандне місце.

У складі національної паралімпійської збірної команди України успішно виступив львів’янин Мар'ян Квасниця (нозологічна група спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату). В його доробку дві нагороди світового ґатунку - срібна медаль з плавання на спині на дистанції 100 м та бронзова нагорода з плавання вільним стилем на дистанції 400 м. Успішним виступом на світовій першості М. Квасниця здобув ліцензію на право приймати участь у Паралімпійських іграх в Ріо-де Жанейро 2016 року.

У складі паралімпійської збірної команди України змагалися також ще двоє представників Львівщини – подружжя Антон та Марина Стабровські зі Львова.

Вітаємо М.Квасницю та його тренера Олену Сальнікову з високими спортивним досягненням!