Представники Львівщини повертаються з Чемпіонату України зі спортивної акробатики з бронзовими медалями!

28 травня 21:19
Переглядів: 181
спортивна акробатика

Збірна команда Львівської області завершила виступи в Чемпіонаті України зі спортивної акробатики, який відбувся 20-24 травня ц.р. у м. Вінниці.

Загалом у змаганнях взяло участь 122 акробати, які представляли збірні команди м. Києва, Вінницької, Одеської, Львівської, Харківської, Миколаївської, Дніпропетровської, Донецької та Черкаської областей.

Збірна Львівщини складалася з 17 спортсменів – вихованців відділень спортивної акробатики зі Львова та Дрогобича. Кращі представники львівської школи акробатики вибороли дві бронзові медалі Чемпіонату України 2014 року.

Зокрема:

Жіноча пара: Табачинська Олександра та Пилип’як Юлія (м. Дрогобич, тренери Жгута Ж.Ю., Жгута О.Р.) вибороли 3 місце, поступившись двом спортивним парам з м. Одеси.

Чоловіча група: Романяк Ростислав, Гнатюк Костянтин, Москва Андрій, Пецух Роман (м. Львів, тренери Сениця А.І., Сениця М.М.) посіли 3 місце, незначно поступившись акробатичним четвіркам з Миколаївської та Вінницької областей.

Одразу за ними на 4-му місці розмістилися ще одна львівська чоловіча група: Кукурудз Владислав, Пуш Юрій, Кукурудз Станіслав, Яруш Тарас (м.Львів, тренер Кукурудз К.М., Бенько Г.Б.).