Представники Львівщини серед кращих в чемпіонаті України з фрі-файту

23 травня 15:13
Переглядів: 176
фрі файт

18 травня ц.р. в місті Ірпінь на Київщині завершилися головні змагання в цьогорічному календарі Всеукраїнської федерації фрі-файту та контактних єдиноборств — чемпіонат України з фрі-файту серед дорослих та юніорів.

Участь у боротьбі за нагороди національного Чемпіонату взяли 365 спортсменів, представників Луганської, Дніпропетровської, Одеської, Черкаської, Сумської, Харківської, Черкаської, Миколаївської, Тернопільської, Львівської, Херсонської, Чернівецької, Київської, Полтавської та Івано-Франківської областей.

Збірна команди Львівщини на цих змаганнях була представлена чотирма вихованцями СК «Характерник», двоє з яких продемонстрували відмінний результат. Зокрема львів’янин Павло Лях здобув «золоту» нагороду у ваговій категорії -89 кг. серед юніорів, а його товариш по збірній Юрій Єремейчук став «бронзовим» призером вагової категорії -74 кг в змаганнях серед дорослих. Обидва спортсмени виступали у категорії «Поєдинок» (Real Fight). Успіх спортсменів по праву розділяє їх наставник, в.о. президента Львівської обласної федерації фрі-файту, майстер спорту міжнародного класу Ігор Слюсарчук.

Довідково: Фрі-файт (англ. Free-fight — «Вільний бій») — змішане бойове мистецтво, український варіант змішаних контактних єдиноборств. Фрі-файт поєднує досвід багатьох бойових традицій світу в єдину систему, використовуючи найефективніші прийоми ведення поєдинку. За рахунок широкого діапазону дозволених технічних прийомів, фрі-файт дає можливість розвивати високу динаміку поєдинків. Підготовка спортсменів до змагань за системою фрі-файту — комплексна і включає в себе різноманітні техніки для відновлення та забезпечення нормальної діяльності всіх процесів в організмі.

Роман Хімяк, управління молоді та спорту ЛОДА

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: