Представники Львівщини відзначилися на юнацьких змаганнях з радіоспорту "Кубок імені Віталія Мархасіна"

14 березня 20:07
Переглядів: 81
радіозв’язок

Нещодавно підбито підсумки других Всеукраїнських відкритих юнацьких змагань з радіозв'язку на коротких хвилях "Кубок імені Віталія Мархасіна", які були проведені Львівським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді за сприяння Львівського клубу короткохвильовиків та за підтримки обласної федерації радіоспорту та Львівського обласного управління фізичної культури й спорту.

Всього в цьогорічних змаганнях взяли участь 37 команд дитячих колективних радіостанцій з 18 областей України та 19 індивідуальних учасників. Вік операторів складав від восьми до вісімдесяти трьох років.

Перші місце в абсолютному заліку, як і минулоріч, посіла команда Ізмаїльської станції юних техніків з Одеської області (тренер М. Лаврека). Бронзовим призером у цьому ж заліку виявилася команда Львівського обласного центру НТТУМ (тренер І. Адамовський).

Найкращий результат в індивідуальному заліку показав знаний короткохвильовик Ярослав Москв'як з Кам'янко-Бузького району.

Переможцями в категорії "Діапазон 7 МГц" стали оператори колективної радіостанції Львівської обласної школи-інтернату № 1.