Представники Львівщини виступили в етапах Кубка світу та Кубка Націй з санного спорту

08 лютого 11:30
Переглядів: 92
санний спорт кравчук

Упродовж 5-7 лютого на санно-бобслейній трасі в російському Сочі тривали представницькі світові змагання з санного спорту: VIIетап Кубка Світу та VIIетап Кубка Націй з санного спорту, участь у яких взяли олімпійські - чемпіони німецькі спортсмени Фелікс Лох, Наталі Гейзенбергер, Даяна Ейтбергер та інші провідні санкарі світу – представники 12 національних збірних.

На 1 814-метровій сочинській трасі в Красній Поляні у складі збірної команди України змагалися й представники Львівщини.

Зокрема, львів’янин Роман Захарків в двомісному екіпажі з кременецьким спортсменом Олександром Оболончиком в заліку Кубку Націй посіли 4 місце, а в змаганнях Кубку світу цей екіпаж був 10.

В змаганнях одномісних саней серед жінок Олена Шхумова фінішувала відповідно на 7 та 17 місцях; а Антон Дукач серед чоловіків продемонстрував відповідно 12 та 20 результати.

В командній гонці українці у складі А. Дукач; О. Шхумова; О. Оболончик / Р. Захарків вибороли сьому позицію серед восьми команд-учасниць.