Представники Львівщини взяли участь у "Гран-ПРІ Габчиково - 2015"

07 липня 22:45
Переглядів: 257
Гран-ПРІ Габчиково - 2015

З 26 по 27 червня у словацькому місті Дунайська Стреда відбувся міжнародний юнацький турнір з греко-римської боротьби «Гран-ПРІ Габчиково». У цих змаганнях прийняли участь близько 350 юних борців греко-римського стилю, які представляли команди 14 країн Європи.

Честь нашої держави, області та Стрия відстоювали юні спортсмени Стрийського спортивного клубу «ВЕДМЕДІ» (президент – Руслан Бабець, тренери – Петро Коновальчук та Дмитро Кашуба). У ромові зі мною тренер СК «Ведмеді» Петро Коновальчук відзначив, що ці змагання пройшли на високому організаційному та спортивному рівні у цікавій та напруженій боротьбі, ну а перемогли найсильніші. Досить вдало виступили на словацькому турнірі юні спортсмени СК «ВЕДМЕДІ» в активі яких по одному першому і другому та три третіх місця. У ваговій категорії (в/к) до 33 кг. переможцем  «Гран-ПРІ Габчиково-2015» став юний стриянин Мар’ян Голубовський. За крок до чемпіонського титулу зупинився Ростислав Бабець (в/к 58 кг.) який лише у фіналі поступився своєму опоненту. Ще три юні вихованці СК «ВЕДМЕДІ» Роман Бабець (в/к 59 кг.), Микола Юзик (в/к 37кг.) та Назар Ярош (в/к 66 кг.) замкнули чільну трійку призерів. Заслуговує добрих слів і юний стриянин Юрій Демків який посів високе 5-е місце.

Переможці та призери міжнародного юнацького турніру з греко-римської боротьби «Гран-ПРІ Габчиково-2015» були нагороджені дипломами, медалями та кубками.

Гран-ПРІ Габчиково - 2015

Гран-ПРІ Габчиково - 2015

Михайло Олійник. Фото автора

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: