Представники Львівщини з поміж кращих на Кубку Європейських націй зі спортивної боротьби

30 листопада 16:00
Переглядів: 154
Андрій Квятковський

Нещодавно в Бухаресті (Румунія) завершився Кубок Європейських націй з вільної, греко-римської та жіночої боротьби. Українська збірна була представлена трьома командами.

У змаганнях з вільної боротьби серед жінок національна команда України виборола бронзові нагороди. Українки змагалися в групі «А», поряд зі збірними Росії та Угорщини. Поступившись росіянкам та угоркам у «бронзовому» фіналі, українські дівчата перемогли господарів килимів, команду Румунії 4: 4 за перевагою балів 21-14.

Борці вільного стилю, також відзначилися бронзовими нагородами. На стадії групового етапу українці боролися з командами Грузії та Румунії. Майбутнім тріумфаторам Кубка - збірній Грузії, наші хлопці програли (3: 5). У свою чергу, матчева зустріч проти румунських борців увінчалася успіхом (7: 1). У боротьбі за третє місце українські вільники були сильнішими за білорусів 5: 3.

Варто зауважити, що кольори національної збірної команди України на Кубку Європейських націй захищало п’ятеро представників Львівщини: