Представники Львівщини здобули три медалі на Всесвітніх зимових Іграх Спеціальної Олімпіади в Австрії

29 березня 11:57
Переглядів: 107
спорт

«Серцебиття світу» – під таким гаслом упродовж 14 - 25 березня 2017 року в австрійських містах Грац, Шладмінг та Рамзау відбулися 11-ті Всесвітні зимові Ігри Спеціальної Олімпіади.

У змаганнях з 9 видів спорту взяли участь близько 3 тисяч спортсменів з вадами розумового розвитку, які представляли збірні 110 держав світу.

25 членів збірної команди України виступали в змаганнях з лижних перегонів, гірськолижному спорті та хокеї на підлозі. У складі національної команди Львівщину представляли троє неповносправних спортсменів – лижників: Юрій Ліниця, Роман Солтис та Оксана Угрин.

На лижній дистанції 1 000 метрів Юрій Ліниця став чемпіоном, Оксана Угрин виборола бронзову нагороду, а Роман Солтис посів 5 місце.

На дистанції 500 метрів Юрій Ліниця здобув срібну нагороду (на 1 секунду поступився чемпіону), Оксана Угрин посіла 5 місце, а Роман Солтис – 6 місце.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів Олександру Петрусенко та Юрія Байцара.

Довідково:

Спеціальна Олімпіада є міжнародною благодійною організацією, що займається організацією тренувань та змагань з 29-ти видів спорту для дітей та дорослих з відхиленнями у розумовому розвитку, а також є організатором Спеціальних Олімпіад, які проводяться раз на 4 роки.

Спеціальна Оліміпада як організація була заснована 1968 року сестрою президента США Джона Кенніді Юніс Кеннеді Шрайвер і тепер опікується понад 4-ма мільйонами неповносправних спортсменів у 170-ти країнах світу.

Рух Спеціальної Олімпіади спрямований на створення світу, який приймає та поважає кожну людину, незалежно від її особливостей – світ інклюзії та взаємної поваги.

Всеукраїнська громадська неприбуткова організація інвалідів - Спеціальна Олімпіада України об'єднує 19 тисяч спортсменів з 21 регіону країни.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: