Представниця Львівщини Джангобекова – бронзовий призер Кубка України з бадмінтону

11 листопада 14:35
Переглядів: 170
бадмінтон

Львівську область представляли Джангобекова Христина, Лема Тетяна, Тодорук Владислав, Шведов Ілля, Чакалов Олександр, Алтунян Роман, Артьомова Аліна (тренери – О. Гречанюк, Л. Ціж, І. Каратник, Х. Джангобекова).

У загальнокомандному заліку серед чоловічих команд кращими виявилися збірні Харківщини (перша команда), Дніпропетровщини та друга команда Харківської області. Серед жіночих команд п’єдестал пошани також вибороли представники Харківщини (перша і друга команди) і Дніпропетровської області.

Особисті результати Кубку України 2014 року:

Чоловіки: – 1 місце виборов Атращенков Валерій (Харківська обл.), 2 місце – Конов Віталій (Харківськ а обл.), 3 місце – Лєонов Кирило (Дніпропетровська обл.);

Жінки – 1 місце виборола Улітіна Марія (Дніпропетровськ), 2 місце – Гуща Вікторія (Миколаїв), 3 місце – Джангобекова Христина (Львів).

В парній чоловічій категорії призові місця розподілилися таким чином:

1 місце вибороли Мартиненко Микола / Зінухов Андрій (Дніпропетровська область), 2 місце – Атращенков Валерій / Натаров Геннадій (Харківська область), 3 місце – Конов Віталій / Нестеренко Кирило (Харківська область).

В парній жіночій категорії серед кращих:

1 місце – Улітіна Марія / Рудь Марія (Дніпропетровська область), 2 місце – Жаркая Єлизавета / Ільїнська Марина (Харківська область), 3 місце – Прус Олена / Надточій Ольга (Харківськ а область).

Результати збірної команди Львівської області:

серед чоловіків – 7 командне місце;

серед жінок – 6 командне місце.

Особисті результати спортсменів Львівської області:

Джангобекова Христина – 3 місце в одиночній категоріїта 7 місце в парній категорії;

Тодорук Владислав – 33 місце в одиночній категорії та 13 місце в парній категорії;

Лема Тетяна – 25 місце в одиночній категорії та 13 місце в парній категорії;

Шведов Ілля – 21 місце в одиночній категорії та 13 місце в парній категорії;

Чакалов Олександр – 25 місце в одиночній категорії та 11 місце в парній категорії;

Алтунян Роман – 21 місце в одиночній категорії та 11 місце в парній категорії;

Артьомова Аліна – 25 місце в одиночній категорії та 13 місце в парній категорії.

Гуркало Владислав (який представляв за консолідованим заліком Вінницьку та Львівську області) – в одиночній категорії – 19 місце, в парній категорії – 6 місце.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити