Представниця Львівщини Наталія Полюга – триразова чемпіонка України з лижних перегонів

14 березня 13:09
Переглядів: 183
лижні перегони

У період з 3 до 10 березня 2015 року в Західному реабілітаційно-спортивному центрі Національного комітету спорту інвалідів України, що в селі Яворів Турківського району, відбувся чемпіонат України з лижних перегонів та біатлону серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору.

Головний суддя змагань: суддя національної категорії Андрій Нестеренко (м. Харків).

Особливістю цих змагань була значна кількість учасників - 48 осіб, в тому числі 38 спортсменів та 10 спортсменів-лідерів, які представляли збірні команди Волинської, Вінницької, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Київської, Миколаївської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Черкаської, Чернігівської областей України та міста Київ.

У чемпіонаті України змагався також повний склад національної паралімпійської збірної команди України з зимових видів спорту, зокрема 17 спортсменів та 10 спортсменів-лідерів, серед яких відома всьому світові чотириразова паралімпійська чемпіонка та шестикратна чемпіонка світу з лижних перегонів та біатлону Олександра Кононова, призери Паралімпійських ігор 2014 року Яровий Максим, Ковалевський Анатолій, Шишкова Оксана, Вовчанський Григорій, чемпіони та призери чемпіонату Світу 2015 року Рептюх Ігор, Ляшенко Людмила, Прилуцька Ольга, Решетинський Ярослав, Буй Ірина та інші; серед учасників змагань - 4 Заслужених майстрів спорту України, 7 майстрів спорту України міжнародного класу, 4 майстри спорту України.

Львівську область на національній першості представляли троє спортсменів, які змагалися на спеціальних бобах, зокрема: Наталія Полюга (м. Самбір),Володимир Турко (с. Тарнавиця, Яворівського району) та Роман Гуменюк(с. Куровичі, Золочівського району).

Вкрай успішно на цих змаганнях дебютувала Наталія Полюга (клас LW 10-12), яка виборола три золоті нагороди у лижних перегонах (вільному класі, класичному класі та спринті)!

Вітаємо самбірчанку Наталію Полюгу та її тренера Ігора Занька з перемогою на чемпіонаті України та бажаємо подальших спортивних успіхів!

Юрій Хомик, управління молоді та спорту ЛОДА

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: