Представниця Львівщини стала найкращою молодою тенісисткою України

20 листопада 17:00
Переглядів: 239
Братейко

17 листопада у Києві завершився чемпіонат України з настільного тенісу серед молоді віком до 21 року.Успішно у цих представницьких змаганнях у складі збірної команди Львівської області змагалася вихованка жовківської школи настільного тенісу, представниця Львівської обласної школи вищої спортивної майстерності Соломія Братейко (тренер В. Дідух). Про це повідомила Оксана Вацеба.

В напруженій спортивній боротьбі Соломія захистила свій титул найкращої молодої тенісистки України, який вона здобула й торік, у 2016 році. На даний час Соломія є членом збірної команди України.

В кінці листопада ц.р. Соломія Братейко в складі збірної команди України братиме участь в чемпіонаті світу з настільного тенісу в Італії, де захищатиме честь нашої держави.

Бажаємо перспективній молодій спортсменці та її тренеру подальших успіхів!

Соломія Братейко народилася в с.Андріївка Буського району Львівської області в спортивній родині. З дитинства почала займатись настільним тенісом. Батьки, аби забезпечити належні умови тренування для юної спортсменки, переїхали в м. Жовкву, де на той час відкрився сучасний спеціалізований спортивний зал для занять настільним тенісом «ЛІРС». Майстерність Соломії зростає з кожними змаганнями й наразі вона є однією із найперспективніших молодих спортсменок України.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: