Представниця Тернопільського "Інваспорту" стала срібною призеркою чемпіонату України з шашок-64

01 серпня 20:05
Переглядів: 170
Шахи

В Рівному відбувся чемпіонат України з шашок-64 серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. У змаганнях, які тривали з 12 до 21 липня у приміщенні регіонального центру «Інваспорт», виступили 44 учасника із 17 областей України, з них 29 чоловіків та 15 жінок. На урочистому відкритті присутніх вітали перший заступник голови Рівненської обласної ради Микола Драганчук, начальник управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації Віталій Ліпський, начальник регіонального центру «Інваспорт» Віктор Кучер.

У змаганнях серед жінок представниця Тернопільського центру «Інваспорт» Ольга Концевич (1994 р.н.) з міста Бережани завоювала срібну нагороду. Готував спортсменку до змагань тренер Пантелеймон Яблонський.

Додамо, що переможницею турніру серед жінок стала майстер спорту України з Донецької області Людмила Ведерко,  третє місце завоювала Ірина Хаспекова з Миколаївщини.

А серед чоловіків результати такі: І місце – Мариненко Дмитро, МСУ (Вінницька обл.), ІІ місце – Гонгальський Олександр, КМСУ (Житомирська обл.), ІІІ місце – Таранюк Василь, КМСУ (Дніпропетровська обл.).

За матеріалами: oblsport.te.ua