Преміум-ліга: "Агрон" переміг "Епіцентр-К" в серії пенальті

Переглядів: 168
агрон

«Агрон-Королівський смак» – «Епіцентр-К» – 3:3 (1:1) пен. 4:2

Арбітри: Божко, Жмурко

Голи: Цінчик (24), Паперовський (48, 50) – Самсонюк (15), Овчинніков (35), Гарієвський (41)

«Агрон-Королівський смак»: Бритковський, Протаковський, Паперовський, Костів, Карпа, Беркита, Пліс, Данилюк, Цінчик, Паламар, Юрчак

«Епіцентр-К»: Остяк, Гончарук, Самсонюк, Олянчук, Безвещук, Лисий, Овчинніков, Гарієвський, Юхимчук

Попередження: Самсонюк (32)

Розпочали гру активніше гості, і вже на 2-ій хвилині рахунок міг відкривати Безвещук, який після скидки Гарієвського вдотик бив у праву «шістку», однак його постріл прийняла на себе стійка. Підопічні Віктора Власова продовжували володіти ініціативою, і невдовзі змогли матеріалізувати свою ігрову перевагу у забитий м’яч. Самсонюк наважився на удар ледь не з середини майданчика, і сфера після невеличкого рикошету від захисника затріпотіла у сітці воріт – 0:1. Тернополяни не знітилися, і вже в наступній атаці могли зрівняти цифри на табло. Паламар блискуче зльоту пробивав у правий верхній кут, проте за «Епіцентр-К» зіграв каркас воріт. Завершення першої половини матчу проходило під диктовку господарів, і все-таки їм вдалося домогтися свого. Беркита зразковою передачею вивів на ударну позицію Цінчика, і той зусиль партнера не змарнував – 1:1.

Другий тайм був не менш напруженим. Вивів свою команду вперед у рахунку Овчинніков, який виявився першим на добиванні після пострілу Лисого – 1:2. Через декілька хвилин перевагу «Епіцентру-К» закріпив Гарієвський, який невідпорним пострілом в ліву «шістку» із-за меж карного майданчика змусив капітулювати Бритковського – 1:3. Тернополяни в надії врятувати гру розпочали діяти в п’ять польових, і невдовзі розрив до мінімуму скоротив Паперовський – 2:3. Не встигли підопічні Віктора Власова як слід прийти в себе, як знову були змушені розпочинати з центру майданчика. Невтомний Паперовський відгукнувся на зразкову скидку Данилюка, і ефектним ударом в падінні переправив сферу у праву «шістку» – 3:3. «Епіцентр-К» заграв активніше, і на останніх секундах відмінну нагоду принести перемогу своїй команді мав Самсонюк, проте не зміг переграти в ближньому бою Бритковського. Оскільки основний час переможця не визначив, гра перейшла у серію післяматчевих пенальті, де нерви не витримали у молодих підопічних Віктора Власова – 4:2 на користь «Агрону-Королівського смаку» у «лотореї», який виходить вперед у цій чвертьфінальній серії.