Прем’єр-ліга. "Карпати" в цифрах

20 серпня 22:06
Переглядів: 232
карпати волинь

Перемога «Карпат» над «Волинню» для декого могла стати несподіваною. Однак загальна картина свідчила про те, що «леви» досконало вивчили свого суперника і обіграли його, насамперед, в тактичному плані. Для цього довелося пожертвувати територіальною ініціативою – за даними компанії InStat Football «Карпати» володіли м’ячем всього 18 з половиною хвилин, це один з найнижчих показників у четвертому турі. 

Аналогічна ситуація із атаками – всього 76 випадів, тоді як у «Волині» – 108. Волиняни 21 раз пробивали по воротах, але лише раз влучили у рамку і ще раз у перекладину. Натомість «Карпати» били 8 разів і половина цих ударів була спрямована саме у ворота. 

Із таким суперником як «Волинь» кожній команді доводиться викладатися в боротьбі. За загальними показниками з 188 єдиноборств кращими були львів’яни – 51% проти 49% у підопічних Віталія Кварцяного. Ще кращі показники в «зелено-білих» у боротьбі внизу – 55% проти 45%. Здорово у відборі відіграв Муртаз Даушвілі, який залишав поле із солідним відсотком вдалих єдиноборств – 88. Павло Ксьонз, який також провів дуже хороший матч, запам’ятався обводками – із семи спроб, п’ять були вдалими.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: