Прем'єр-ліга Львівщини. 18 туру. Результати матчів неділі

23 вересня 17:07
Переглядів: 183
гол

Прем'єр-ліга Львівщини. 18 туру. Результати матчів неділі

21 вересня - неділя

"Гірник" Соснівка - ФК "Острів" Ч.Острів 5:0

Арбітр: Андрій Грисьо

Асистенти арбітра: Микола Яцків, Володимир Лозинський

Резервний арбітр: Андрій Баран

Делегат ФФЛ: Степан Понайда

Голи: 1:0 - Кузьміч Роман, 45; 2:0 - Дева Андрій, 61; 3:0 - Райша Назар, 83; 4:0 - Мацюра Іван, 85; 5:0 - Райша Назар, 90+1

"Гірник": Коваленко Анатолій (Щур Максим, 87); Кондюх Роман (Лящук Василь, 87); Портянко Олександр; Підкіпняк Володимир; Семиряк Іван; Богданов Микола; Біловус Віталій; Кузьміч Роман (Мацюра Іван, 75); Буй Микола; Данилюк Іван (Райша Назар, 60); Дева Андрій

ФК "Острів": Акбієв Руслан; Витак Володимир; Трусь Ярослав; Лакомський Володимир (Кардаш Михайло, 88); Тур Роман; Чорненький Володимир; Павлюк Віктор; Луців Андрій; Кухарський Іван; Заставний Омелян (Задорожний Ігор, 52); Потопляк Остап (Задорожний Андрій, 58)

Запасні: Пундор Богдан; Калапач Ігор; Крехтяк Роман

Попередження: Витак Володимир, 36; Данилюк Іван, 40; Кузьміч Роман, 45+1; Трусь Ярослав, 45+1

ФК "Миколаїв" - ФК "Самбір" 3:0

Арбітр: Андрій Телегей

Асистенти арбітра: Андрій Чулик, Андрій Смольський

Делегат ФФЛ: Михайло Сидор

Голи: 0:1 - Теплий Ігор, 2; 1:1 - Стефанишин Олег, 11; 2:1 - Міліщук Назар, 34; 2:2 - Теплий Ігор, 41; 2:3 - Габ`ян Андрій, 51; 3:3 - Стефанишин Олег, 73; 4:3 - Лазар Данило, 80

ФК "Миколаїв": Хомин Микола; Михайловський Олег; Лазар Данило; Коваль Григорій; Сагайдак Андрій; Шмаков Євгеній; Міліщук Назар (Федина Іван, 90); Демко Назар; Химович Олег; Стефанишин Олег (Хмизов Богдан, 74); Грицан Тарас (Євин Віктор, 62) (Кравець Сергій, 90)

Запасні: Дзюрах Роман; Регусевич Тарас; Довган Руслан

ФК "Самбір": Бандрівський Андрій; Козирєв Максим; Піщальник Юрій (Франкович Олег, 44); Ковалик Іван; Держипільський Ігор; Задорожний Микола (Стародуб Віталій, 90); Леськів Ігор; Кіт-Копиляк Михайло; Теплий Ігор; Малецький Назарій; Габ`ян Андрій

Запасні: Явірський Ігор; Коцабюк Михайло; Порох Віктор

Попередження: Коваль Григорій, 35; Габ`ян Андрій, 37; Держипільський Ігор, 63; Задорожний Микола, 85

"Погонь" Львів - СКК "Демня" 0:1

Арбітр: Ярослав Біць

Асистенти арбітра: Михайло Савка, Юрій Олійник

Делегат ФФЛ: Станіслав Гурка

Турнірна таблиця:

#

Команда

І

В

Н

П

М

О

1

"Гірник" С.

17

14

0

3

40-15

42

2

"Рух" В.

16

14

0

2

63-11

42

3

СКК "Демня"

18

10

4

4

37-19

34

4

ФК "Самбір"

18

10

3

5

35-19

33

5

ФК "Миколаїв"

18

9

6

3

39-28

33

6

ФК "Лапаївка"

17

8

3

6

32-28

27

7

"Гірник" Н.

17

6

3

8

23-30

21

8

Погонь Л.

18

5

1

12

25-48

16

9

"Скала-2" М.

16

3

5

8

17-27

14

10

"Авангард" Ж.

17

4

1

12

12-39

13

11

ФК "Опір" Л.

18

2

5

11

14-39

11

12

ФК "Острів" Ч.О.

18

3

1

14

16-50

10


 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити