Прем'єр-ліга Львівщини: фаворити перемагають

06 квітня 08:10
Переглядів: 562
футбол федерація Львівської області

Вчора, 5 квітня, відбулись перші матчі стартового туру нового розіграшу Прем'єр-ліга Львівщини.

Із запланованих п'яти матчі відбулось тільки два матчі. Інші перенесли через погані погодні умови.

Один із фаворитів змагань "Демня" приймала на своєму полі "Острів".  Боротьби в цьому матчі не вийшло, вже на третій хвилині Самолюк відкрив  рахунок, хоча  наступного голу глядачам довелося чекати до початку другого тайму. На 66 хвилині Самолюк оформив перший дубль сезону, а на 75 хв. Омельченко довів рахунок до 4:0. Ще два голи у ворота гостей влетіло під кінець зустрічі: Товкацький і Витак, які вийшли на заміну, зробили рахунок непристойним.

Перша перемога "Демні" і впевнений старт, дозволяє нам сподіватись на цікаву боротьбу за чемпіонство.

СКК "Демня" - "Острів" Ч.Острів 6:0

Арбітр: Ростислав Пузанський

Асистенти арбітра: Андрій Смольський, Андрій Онишків

Резервний арбітр: Марта Ільницька

Делегат ФФЛ: Степан Понайда

Голи: 1:0 - Самолюк Ростислав, 3; 2:0 - Войтович Юрій, 48; 3:0 - Самолюк Ростислав, 66; 4:0 - Омельченко Олексій, 75; 5:0 - Товкацький Василь, 85; 6:0 - Витак Ігор, 90+1

Попередження: Яворський Зіновій, 14; Тур Роман, 62

СКК "Демня": Крашевський Андрій; Слука Богдан; Кухарський Андрій; Гусак Мирослав; Теплий Ігор; Дорошенко Валерій (Витак Ігор, 83); Войтович Юрій (Теплий Олег, 71); Покладок Юрій; Сеньків Тарас (Барабаш Віктор, 58); Самолюк Ростислав (Николишин Тарас, 85); Омельченко Олексій (Товкацький Василь, 75) (Демків Тарас, 87)

Запасні: Кирик Сергій; Багдай Роман; Борик Андрій

ФК "Острів" Ч.Острів: Хомин Юрій; Яворський Зіновій; Смалюх Андрій; Тур Роман (Сас Остап, 66); Ілюк Остап (Заставний Омелян, 51); Витак Володимир; Українець Вадим (Цінчик Олександр, 70) (Макаревич Роман, 84); Савицький Назар; Потопляк Остап (Трусь Ярослав, 51); Калапач Ігор (Цвик Орест, 58); Павлюк Віктор (Бурбан Андрій, 51)

Запасні: Вербещук Роман; Акбієв Руслан

Цікавим вийшов й інший матч, в якому чемпіон завітав у гості до бронзового призера минулого сезону. У напруженій боротьбі перемогу здобув більш досвідчений "Рух". Єдиний гол у зустрічі забив Андрій Кікоть.

Попередження: Шмаков Євген, 73; Дмитрух Віталій, 86

ФК "Миколаїв": Бурмас Мар`ян; Варивода Ярослав; Гальчук Любомир; Лазар Данило; Коваль Григорій; Шмаков Євген (Дністрян Віталій, 75); Сагайдак Андрій; Хмизов Богдан; Демко Назар; Химович Степан (Фостаковський Богдан, 70); Балух Ігор (Стефанишин Олег, 82)

Запасні: Кравець Сергій; Гуменецький Тарас; Заваляк Володимир; Грицан Тарас; Довган Руслан; Маланяк Роман

"Рух" Винники: Шевчук Юрій; Романюк Віталій; Гурський Андрій; Бойко Роман (Гусаковський Юрій, 66); Дмитрух Віталій; Костик Богдан; Кікоть Андрій; Сергеєв Сергій (Фурта Юрій, 75); Баглай Андрій (Іванов Роман, 68); Макар Володимир; Шептицький Олег (Шептицький Михайло, 90)

Запасні: Карачевський Назар; Фарботняк Сергій; Молоков Іван; Панасюк Олег

У другому турі, який відбудеться 19 квітня, "Демня" поїде в гості до ФК "Опір", а "Острів" прийматиме в себе в дома "Миколаїв", "Рух" на своєму полі прийматиме "Погонь"