Прем'єр-ліга Львівщини. ФК "Лапаївка" – "Скала-2" Моршин 2:4

18 вересня 15:27
Переглядів: 120
Скала Кремінь

17 вересня  «Скала-2» в рамках 18-го  туру чемпіонату Львівської області серед клубів прем’єр-ліги провела виїзний поєдинок з дебютантом змагань ФК «Лапаївка», командою, яка торік вела наполегливу боротьбу з новояворівським «Гірником» за право фінішувати на першому місцеі в групі «А» першої ліги чемпіонату Львівської області, а цьогоріч успішно виступає і в Прем`єр-Лізі обласного чемпіонату.

ФК «Лапаївка» – «Скала-2» Моршин – 2:4 (0:2)

17. 09. 2014 р. 17 год. Арбітр: Юрій Грисьо (Львів).

«Скала-2»: Денис Рильський, Юрій Антонів, Василь Берест, Ігор Коцюмака (Михайло Березовий, 60), Владислав Клименко (Назар Кміть, 46), Станіслав Катана (Роман Подоляк, 60), Володимир Пришнівський, Роман Ботвинник (Дмитро Скакун, 60), Ігор Синишин (Петро Стасюк, 60),Віталій Лазаренко, Андрій Кохман (Василь Цюцюра, 60).

Тренер – Василь Малик.

Голи у «Скали»: Андрій Кохман (15-пен.), Віталій Лазаренко (25), Петро Стасюк (78), Дмитро Скакун (90).

Матч першого кола, який відбувався 13 липня, напередодні 120-річчя початку літопису українського футболу, який, як відомо, веде свій відлік зі Львова, закінчився внічию – 1:1. Тоді у складі «Скали-2» виступали 16-18-річні молоді виконавці. На гол Андрія Маляренка, команда Руслана Маланія відповіла влучним ударом з 11-метрової позначки у виконанні Любомира Гальчука. Цей матч запам`ятався ще й упередженим арбітражем бригади арбітрів на чолі з Ростиславом Пузанським.

Цього разу вже ніщо не завадило «малиново-зеленій» команді здобути повноцінні три очки у поєдинку проти амбітного суперника, склад якого нещодавно поповнили кілька добре відомих гравців. Відзначимо і кваліфіковану роботу арбітра Юрія Грися.

Перший тайм закінчився з рахунком – 2:0 на користь гостей. Розпочав гольову феєрію Андрій Кохман, який реалізував 11-метровий штрафний удар, призначений за фол проти Володі Пришнівського. Це був перший гол Кохмана у футболці «Скали», з чим ми його і вітаємо і чекаємо продовження вже у матчах другої ліги України. Подвоїв рахунок на 25-й хвилині Віталій Лазаренко, який був першим на добиванні після подачі з кутового. Як справно Віталій забиває практично у кожному матчі, так систематично і отримає покарання у вигляді карток. Так сталося і цього разу. Вже на 30-й хвилині «Скала-2» залишилася в меншості, після того як Лазаренко за другу жовту картку був вилучений з поля.

Після перерви головні події розгорнулися в останні двадцять хвилин матчу. Спочатку господарі поля один гол відіграли. Однак буквально через три хвилини Петро Стасюк відмінним дальнім ударом знову робить різницю у два голи. На 85-й хвилині «Лапаївка» знову скорочує рахунок. Однак останню крапку у цьому цікавому матчі поставив ще один гравець, який вийшов на заміну. На останніх хвилинах Дмитро Скакун у своєму стилі обвідним ударом через стінку зі штрафного встановлює остаточний рахунок – 4:2 на користь команди з Моршина.

Відзначимо, що у цій грі Василь Малик мав можливість трохи поекспериментувати зі складом. Стосувалося це захисної ланки. Позицію центральних оборонців обіймали Юрій Антонів та Василь Берест. З перших хвилин головний тренер місце правого захисника довірив Владиславові Клименку, якого ми звикли бачити на позиції опорного півзахисника. А номінальний лівий захисник Роман Ботвинник грав на позиції лівого атакувального півзахисника…

Наступний свій матч в рамках обласної першості «Скала-2» проведе на власному полі, 2 жовтня, проти лідера першості винниківського «Руху».