Прем’єр-ліга Львівщини: перші втрати, перемога фаворитів і нові імена

09 квітня 12:31
Переглядів: 2099
Прем

3 квітня стартував чемпіонат Львівщини з футболу. Попередньо планувалось, що на старт вийде 14 команд. Проте перед початком чемпіонату із змагань знялись золочівський «Сокіл» і «Думна» з Ременова. Обидві команди гратимуть у Першій лізі. 

Прем`єр-ліга, І тур

"Рух" Винники - ФК "Миколаїв" 3:1

03 квітня - неділя. Стадіон: імені Богдана Маркевича Винники

500 глядачів

Арбітри: Олександр Шандор

Асистенти арбітра: Богдан Горошко, Юрій Ковальчук

Резервний арбітр: Степан Лапко

Спостерігач: Михайло Кусень

"Рух" Винники: Шевчук Юрій; Романюк Віталій; Бойко Роман; Гурський Андрій; Баглай Андрій (Андрєєв Денис, 90); Федорів Володимир; Вільчинський Богдан (Кікоть Андрій, 46) (Олег Панасюк, 62); Мельник Ігор (Яким Ростислав, 80); Іванов Роман (Миць Богдан, 89); Макар Володимир; Омельченко Олексій

Запасні: Дяченко Олександр; Манорик Роман; Жук Андрій

ФК "Миколаїв": Грицаль Михайло; Бабій Мар`ян; Заваляк Володимир; Яворський Зіновій; Яремчук Олександр; Сагайдак Андрій; Ілюк Остап (П`ятов Олександр, 73); Українець Вадим (Тершак Ігор, 80); Балух Ігор (Сворак Ярослав, 85); Коваль Григорій (Фостаковський Богдан, 62); Шутов Олександр (Векляк Євген, 73)

Запасні: Стефанишин Олег; Бурмас Мар`ян

Гол: Іванов Роман, 18 (1:0); Ілюк Остап, 33 (1:1); Омельченко Олексій, 49 (2:1); Омельченко Олексій, 54 (3:1)

Незабитий пенальті: Коваль Григорій (ФК "Миколаїв"), 39

Попередження: Романюк Віталій, 29; Федорів Володимир, 36; Вільчинський Богдан, 39; Українець Вадим, 62

Вилучення: Яворський Зіновій, 68

 

"Кар`єр" Торчиновичі - ФК "Острів" Ч.Острів 1:1

03 квітня - неділя. Стадіон: "Кар`єр" Торчиновичі.

600 глядачів

Арбітри: Роман Блавацький

Асистенти арбітра: Андрій Смольський, Сергій Пашковський

Спостерігач: Степан Понайда

"Кар`єр" Торчиновичі: Красносельський Олександр; Іванський Любомир (Сало Віталій, 81); Сидорко Віталій; Шуга Іван; Ільків Ігор (Шпирка Роман, 76); Деревльов Костянтин; Луць Ігор; Романів Володимир; Бойко Олександр (Пульків Остап, 46); Свінціцький Роман; Савицький Назар (Піцур Роман, 57)

Запасні: Левицький Вячеслав; Павлів Олег

ФК "Острів" Ч.Острів: Акбієв Руслан; Тур Роман; Молоков Іван; Гутнікевич Ярослав; Заставний Омелян; Чорненький Володимир; Павлюк Віктор (Стародубцев Святослав, 57); Юроца Ростислав (Радкевич Ростислав, 69); Цвик Орест (Жолква Орест, 60); Кутний Юрій (Гошицький Антон, 90); Потопляк Остап (Бурбан Андрій, 46)

Запасні: Яковчук Ігор; Лейбюк Ігор

Голи: Потопляк Остап, 3 (0:1); Деревльов Костянтин, 45+1 (1:1)

Попередження: Потопляк Остап, 36; Іванський Любомир, 44

 

ФК "Мостиська" - "Гірник" Соснівка 0:3

03 квітня - неділя. Стадіон: "Карпати" Мостиська.

1000 глядачів

Арбітри: Юрій Карп`як

Асистенти арбітра: Андрій Наконечний, Анастасія Янтуріна

Спостерігач: Орест Шмигельський

ФК "Мостиська": Котович Володимир; Козирєв Максим; Бойко Андрій; Качмар Володимир; Буньо Володимир; Кульматицький Юрій; Андрусевич Ростислав; Знетиняк Михайло; Смола Іван; Яхимець Юрій

Запасні: Плювак Іван; Паук Роман; Бурбило Богдан; Шупка Володимир

"Гірник" Соснівка: Коваленко Анатолій (Щур Максим, 90); Домальчук Олег; Підкіпняк Володимир; Портянко Олександр; Кондюх Роман (Васюта Роман, 90); Богданов Микола (Мацюра Іван, 63); Хмизов Богдан (Ільїн Віталій, 85); Сень Юрій (Бойко Назар, 57); Буй Микола; Кашуба Віталій (Кузьміч Роман, 81); Дева Андрій (Данилюк Іван, 57)

Запасний: Лящук Василь

Голи: Козирєв Максим (автогол), 73 (0:1); Данилюк Іван, 80 (0:2); Мацюра Іван, 87 (0:3)

Попередження: Качмар Володимир, 42

 

СКК "Демня" - ЛКС "Погонь" Львів 2:0

03 квітня - неділя. Стадіон: імені Віталія Кузіва

500 глядачів

Арбітри: Ростислав Пузанський

Асистенти арбітра: Андрій Чулик, Юрій Голубець

Резервний арбітр: Марта Ільницька

Спостерігач: Орест Пасіка

СКК "Демня": Крашевський Андрій (Кравець Тарас, 90); Гусак Мирослав; Слука Богдан; Гірський Тарас; Войтович Юрій (Занько Григорій, 87); Теплий Віталій-Дмитро (Кухарський Андрій, 62); Самолюк Ростислав (Чоба Василь, 78); Терлецький Андрій (Демків Тарас, 46); Покладок Юрій (Дорошенко Валерій, 75); Кіт-Копиляк Михайло (Мацько Назарій, 83); Писько Ярослав

"Погонь" Львів: Чеботарь Олег; Мацюпа Михайло; Гірний Святослав; Іванишин Павло; Корнєв Любомир; Сидор Богдан; Толочко Остап (Дідух Володимир, 46); Бойко Роман (Адам Богдан, 57); Юськевич Іван; Чунис Олег (Вітвіцький Андрій, 79); Диня Іван

Запасні: Матляк Микола; Грабець Богдан

Голи: Кухарський Андрій, 63 (1:0); Демків Тарас, 72 (2:0)

Незабитий пенальті: Гусак Мирослав (СКК "Демня"), 21 (воротар)

Попередження: Іванишин Павло, 21; Сидор Богдан, 26; Самолюк Ростислав, 30; Гусак Мирослав, 43; Демків Тарас, 65; Юськевич Іван, 68; Кухарський Андрій, 70

Вилучення: Сидор Богдан, 54 (2ЖК)

Богдан Слука, гравець СКК «Демня»: «Налаштовувались дуже серйозно. Знали, що команда хороша і молода, фіналіст Кубку Юста. Трохи на гру вплинула якість газоні і хвилювання і відповідальність за результат у першій домашній грі. Туму було трохи сумбуру, але дякувати Богу призвичаїлись. У першому вийшла така розвідка, призвичаїлись до поля, а в другій половині реалізували свої моменти».   

 

"Гірник" Новояворівськ - ФК "Бори" Бориничі 0:1

03 квітня - неділя. Стадіон: "Міський" Новояворівськ.

2500 глядачів

Арбітри: Андрій Лютий

Асистенти арбітра: Ростислав Якимик, Олександра Вдовіна

Спостерігач: Ярослав Лемех

"Гірник" Новояворівськ: Михалевич Олександр; Мацько Андрій; Маковецький Іван; Худоба Руслан (Кархут Михайло, 66); Дуб Юрій; Николишин Тарас (Пштир Роман, 66); Гришак Ростислав (Хомік Володимир, 79); Павлів Остап; Коцовський Олег; Каракевич Роман; Крив`як Василь (Талапчук Олександр, 86)

Запасний: Кархут Ігор

"Бори" Бориничі: Чачунь Роман; Михальчук Ростислав; Танечник Роман; Василів Василь; Підлісецький Олег (Теміров Артур, 68); Біловус Віталій; Шафранський Сергій; Волошин Ярослав (Сухій Андрій, 82); Зубар Святослав; Дячук-Ставицький Михайло (Лашин Олег, 58); Вербний Володимир (Грицик Руслан, 87)

Запасні: Литвин Назар; Брунець Руслан

Гол: Зубар Святослав, 52 (0:1)

Незабитий пенальті: Зубар Святослав ("Бори" Бориничі), 77

Попередження: Дуб Юрій, 29; Гришак Ростислав, 70; Лашин Олег, 72; Талапчук Олександр, 90+1

Роман Каракевич, граючий тренер «Гірника»: «Ми готувались до виступів у Першій лізі області, але за два тижні все кардинально змінилось. Наше керівництво вирішило попробувати сили в Прем’єр-лізі. Сьогодні було видно чим відрізняється команда Прем’єр-ліги від команди Першої ліги. Наразі команда не зіграна, фізично слабша від Бориничів. Будемо робити висновки, будемо битись у кожній грі. Характеру у нас не забереш, але одного характеру за мало».

 

Цікаві факти І туру:

 • Матч Гірник" Новояворівськ - ФК "Бори" Бориничі за даними Федерації футболу Львівської області зібрав 2 500 глядачів, що більше ніж у чотирьох матчах останнього туру Прем’єр-ліги («Шахтар» - «Металіст» - 2 173, «Ворскла» - «Сталь» - 1 000, «Зоря» - «Карпати» - 900, «Говерла» - «Олімпік» - 1 575)
 • Загалом п’ять матчів Прем’єр-ліги відвідало 5 100  вболівальників.
 • По дві перемоги здобули гості і господарі та зафіксована одна нічия.
 • Командам вдалось забити 12 голів – це 2,4 голи за матч. Чотири голи були запиті у першому таймі і вісім у другому.
 • У турі було показано 20 попереджень два з яких перетворились в одне вилучення, ще одну червону картку було показано зразу.
 • Призначено три пенальті і всі не реалізовані.
 • Забито один авто гол.

У новому сезоні за команди Прем’єр-ліги Львівщини буде виступати ряд нових футболістів, які добре відомі, як на Львівщині так і в Галичині і Україні.

 

ФК «Самбір». Після розпаду ФК «Нива» вдалось підписати двох молодих (1995 р.н.) і талановитих півзахисників – Романа Кухарського (22 матчі за «Ниву») і Андрія Кухарука (26 матчів і 2 голи). Обидва свого часу встигли пограти за дубль ФК «Севастополь». Також до команди перебрався півзахисник Олег Матушевський (1995 р.н.). Вихованець «Карпат» не зміг проявити себе у Львові і змушений був шукати щастя в Одесі. Але в «Чорноморці» він теж не зміг пробитись дальше дубля, за який зіграв 26 матчів, і в літку минулого року повернувся до міста левад е виступав за ФК «Погонь» (6 матчів).

"Атаку команди підсилив екс-гравець київського «Динамо» Ігор Нечай (1996 р.н.) та Сергій Загідулін. Вихованець київського футболу. У ДЮФЛ виступав за «Десну» (Київ), «Старт» А.Конькова і РВУФК. Влітку 2012-го року перейшов до «Динамо». Виступав за збірні України U-16, U-17. Залучався до юнацької збірної України футболістів U-18. Загідулін колишній гравець «Карпат» і «Буковини» минулого року виступав за ФК «Верес» у Другій лізі."

Головним трансфером команди є тренер-консультант Володимир Мазяр, який після звільнення із Дніпродзержинської «Сталі» вирішив помогти не чужій для себе команді: «Наразі вирішив трішки допомогти "Самбору", я просто тренер-консультант. Мене попросили допомогти у деяких моментах, а це клуб для мене не чужий. Тут завершував кар’єру, тож мав їм допомогти».

 

СКК «Демня». Заявила на сезон легенду «Карпат» і тренера молодіжної команди Андрія Тлумака. 

 

«Гірник» Соснівка. Підсилити середню лінію команди покликаний Олександр Портянко (1988 р.н.). Екс-гравець тернопільської «Ниви» вже виступав за Соснівку. В Першій лізі за тернополян встиг зіграти 14 матчів і забити 1 гол. Ще один матч зіграв у Кубку України. 

«Карєр» Торчиновичі. Після поїздки в Канаду і виступ за «Атомік» повернувся і Україну Ігор Ільків. Лівий екс-захисник ФК «Львів», «Оболоні» і тернопільської «Ниви» з досвідом виступів в Прем’єр-лізі України стане серйозним підсиленням для команди. Підсилити атаку покликаний добре відомий на Львівщині форвард Констянтин Деревльов. В літку 2015 року нападник нарешті повернувся у професійний футбол - провів 8 матчів і забив 2 голи за ФК «Верес» з  Рівного у Другій лізі.

ФК «Бори» Бориничі. Ще один екс-гравець «Ниви» гратиме на Львівщині. Півзахисник Ярослав Волошин провів 10 матчів за тернополян у Першій лізі. Він вже грав за «Бори» у 2015 році.

ФК «Рух». Підсилити захист покликаний Богдан Вільчинський. Вихованець «Карпат» не зміг пробитися в основу донецького «Металурга», а після розпаду команди залишився безробітним. Ще одне підсилення захисту – Володимир Федорів. Досвідчений захисник повернувся в Україну після виступів у Польщі за «Віслу» з Пулави. Атаку «Руху» замість Алієва і Шацького покликані підсилити Ігор Мельник і Олексій Омельченко.  Ігор Мельник  грав за українські клуби «Нива Тернопіль», «Кримтеплиця», «Львів», «Буковина», «Олександрія» та «Карпати-2». Минулого року став кращим новачком сезону у Канаді виступаючи за ФК «Атомік». Олексій Омельченко – вихованець «Карпат», виступав за «Прикарпаття» і «Сталь» Дніпродзержинськ. В 2015 році таранний форвард виступав в Чехії у третій за рангом лізі за ФК «Лишень».

А вже завтра нас очікують матчі другого туру.

Прем`єр-ліга, ІІ тур

10 квітня - неділя

 • "Погонь" Львів - "Юність" Гійче
 • "Гірник" Соснівка - СКК "Демня"
 • ФК "Острів" Ч.Острів - ФК "Мостиська"
 • ФК "Бори" Бориничі - "Кар`єр" Торчиновичі
 • ФК "Миколаїв" - "Гірник" Новояворівськ

ФК "Самбір" - "Рух" Винники

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: