Прем'єр-ліга Львівщини. Результати матчів 15 туру

01 вересня 23:07
Переглядів: 487
гірник рух

Прем'єр-ліга Львівщини. Результати матчів 15 туру

28 серпня - четвер

"Погонь" Львів - "Скала" Моршин 1:0

Арбітр: Юрій Карп`як

Асистенти арбітра: Андрій Смольський, Анастасія Янтуріна

Делегат ФФЛ: Роман Зань

Голи: 1:0 - Фостяк Остап, 3

ЛСК "Погонь": Чеботарь Олег; Харкевич Юрій; Смалюх Андрій; Гірний Святослав (Томашевський Роман, 83); Павлюх Іван; Бугрин Тарас; Теміров Артур (Бойко Роман, 75); Барабаш Віктор (Медведєв Михайло, 90); Острувка Ігор (Юськевич Іван, 61); Фостяк Остап (Кречківський Андрій, 89); Бухта Микола

Запасні: Грицаль Михайло; Кулай Юрій; Ткач Олександр; Канайло Віталій

"Скала-2": Рильський Денис; Антонів Юрій (Заторський Віталій, 68); Коцюмака Ігор; Берест Василь; Катана Станіслав; Пришнівський Володимир (Баранов Дмитро, 61); Синишин Ігор (Іванченко Богдан, 63); Балух Ігор (Квич Олег, 46); Лазаренко Віталій; Заікін Дмитро (Заїченко Євген, 75); Березовий Михайло (Воробець Юрій, 46)

Запасні: Герич Роман

Попередження: Острувка Ігор, 8; Антонів Юрій, 20; Катана Станіслав, 65; Фостяк Остап, 87; Кречківський Андрій, 90; Барабаш Віктор, 90+1; Медведєв Михайло, 90+4; Коцюмака Ігор, 90+4

31 серпня - неділя

"Острів" Ч.Острів - "Самбір"1:5

Арбітр: Ростислав Пузанський

Асистенти арбітра: Андрій Чулик, Анастасія Янтуріна

Резервний арбітр: Віталій Грева

Делегат ФФЛ: Едуард Валенко

Голи: 0:1 - Малецький Назарій, 19; 0:2 - Малецький Назарій, 30; 0:3 - Малецький Назарій, 35; 0:4 - Габ`ян Андрій, 51; 1:4 - Задорожний Ігор, 74; 1:5 - Габ`ян Андрій, 87

ФК "Острів": Акбієв Руслан; Витак Володимир; Тур Роман; Трусь Ярослав; Лакомський Володимир; Чорненький Володимир; Луців Андрій (Лівий Ігор, 80); Заставний Омелян (Крехтяк Роман, 83); Павлюк Віктор; Калапач Ігор; Потопляк Остап (Задорожний Ігор, 46)

Запасні: Пундор Богдан; Задорожний Андрій; Кардаш Михайло

ФК "Самбір": Бандрівський Андрій (Явірський Ігор, 83); Козирєв Максим; Порох Віктор; Держипільський Ігор; Ковалик Іван; Задорожний Микола (Стародуб Віталій, 85); Леськів Ігор; Кіт-Копиляк Михайло; Франкович Олег; Габ`ян Андрій; Малецький Назарій (Коцабюк Михайло, 70)

Предупреждения: Порох Віктор, 49

"Демня" - "Гірник" Новояворівськ 4:2

Арбітр: Юрій Карп`як

Асистенти арбітра: Андрій Смольський, Володимир Лозинський

Резервний арбітр: Олександра Вдовіна

Делегат ФФЛ: Мирон Біць

Голи: 1:0 - Демків Тарас, 25; 2:0 - Теплий Олег, 51; 3:0 - Сеньків Тарас, 56; 3:1 - Каракевич Роман - з пенальті, 65; 4:1 - Теплий Олег, 72; 4:2 - Дума Ігор, 76

СКК "Демня": Крашевський Андрій (Кирик Сергій, 88); Сидорко Віталій; Гусак Мирослав; Самолюк Ростислав; Борик Юрій; Дорошенко Валерій (Войтович Юрій, 68); Покладок Юрій (Краївський Ігор, 58); Теплий Олег; Сеньків Тарас (Борик Андрій, 62); Демків Тарас (Свінціцький Роман, 74); Витак Ігор (Товкацький Василь, 46)

Запасні: Слука Богдан

"Гірник" Н.: Савич Назар; Мацько Андрій; Яворський Зіновій (Радюк Тарас, 49); Крив`як Василь; Бішко Василь; Климак Павло; Чабан Михайло; Мацько Назар; Дума Ігор; Каракевич Роман; Шпелик Олег

Запасні: Середа Ігор

Попередження: Бішко Василь, 63

"Авангард" Жидачів - "Миколаїв" 0:2

Арбітр: Андрій Лютий

Асистенти арбітра: Степан Лапко, Ростислав Якимик

Делегат ФФЛ: Орест Пасіка

"Рух" Винники - "Лапаївка" 2:1

Арбітр: Андрій Наконечний

Асистенти арбітра: Юрій Ковальчук, Олег Притула

Делегат ФФЛ: Ярослав Лемех

"Гірник" Соснівка - "Опір" Львів 2:1

Арбітр: Андрій Телегей

Асистенти арбітра: Роман Блавацький, Юрій Голубець

Делегат ФФЛ: Степан Понайда

Голи: 1:0 - Мацюра Іван, 2; 2:0 - Дева Андрій, 25; 2:1 - Яценків Ігор, 44

"Гірник" С.: Коваленко Анатолій; Портянко Олександр; Наумко Андрій; Підкіпняк Володимир; Дева Андрій (Буй Микола, 65); Богданов Микола; Кашуба Віталій (Кузьміч Роман, 77); Мацюра Іван (Біловус Віталій, 61); Семиряк Іван (Райша Назар, 46); Кондюх Роман; Данилюк Іван (Мучак Іван, 90)

Запасні: Яремчук Олександр; Чоба Василь; Щур Максим

ФК "Опір" Львів: Довгий Володимир (Палій Олександр, 46); Карпа Мирослав; Василь Гірка; Шупер Ростислав; Яблонський Віктор; Мазур Тарас; Хорольський Володимир (Павлишин Володимир, 79); Куриляк Юрій; Белозьоров Роман (Козлов Володимир, 46); Суслов Валентин (Синявський Роман, 65); Яценків Ігор (Стопець Володимир, 75)

Запасні: Слободзяник Роман

Попередження: Богданов Микола, 9; Семиряк Іван, 45; Дева Андрій, 63; Василь Гірка, 71; Козлов Володимир, 77

Турнірна таблиця:

КомандаІВНПМО
1 "Рух" В. 15 13 0 2 57-11 39
2 "Гірник" С. 15 12 0 3 31-14 36
3 ФК "Самбір" 15 10 2 3 30-11 32
4 ФК "Миколаїв" 15 7 5 3 31-22 26
5 ФК "Лапаївка" 15 7 3 5 29-23 24
6 СКК "Демня" 14 6 4 4 28-18 22
7 "Гірник" Н. 15 6 2 7 21-26 20
8 "Авангард" Ж. 15 4 1 10 9-34 13
9 "Скала-2" М. 14 3 4 7 16-25 13
10 Погонь Л. 15 4 0 11 21-45 12
11 ФК "Острів" Ч.О. 15 3 1 11 16-36 10
12 ФК "Опір" Л. 15 1 4 10 10-34 7
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити