Прем'єр-ліга Львівщини. Результати матчів 16 туру

08 вересня 07:11
Переглядів: 660
Гол

Прем'єр-ліга Львівщини. Результати матчів 16 туру

03 вересня - середа

"Миколаїв" - "Скала" Моршин 2:1

Арбітр: Юрій Суряк

Асистенти арбітра: Василь Верблянський, Анастасія Янтуріна

Делегат ФФЛ: Станіслав Гурка

Голи: 0:1 - Пришнівський Володимир, 12; 1:1 - Коссак Віктор, 51; 2:1 - Коссак Віктор, 84

ФК "Миколаїв": Хомин Микола; Михайловський Олег; Лазар Данило; Коваль Григорій; Сагайдак Андрій; Шмаков Євгеній (Євин Віктор, 76); Міліщук Назар (Грицан Тарас, 76); Химович Олег (Регусевич Тарас, 90); Коссак Віктор; Хмизов Богдан (Кравець Сергій, 87); Демко Назар

Запасні: Довган Руслан; Дзюрах Роман; Процик Андрій

"Скала-2": Завгородній Денис; Коцюмака Ігор; Антонів Юрій (Заторський Віталій, 60); Берест Василь; Синишин Ігор (Воробець Юрій, 46); Кміть Назар (Іванченко Богдан, 46); Катана Станіслав (Квич Олег, 46); Балух Ігор (Баранов Дмитро, 46); Стасишин Назар; Пришнівський Володимир (Заїченко Євген, 46); Лазаренко Віталій (Корчемкін Микита, 46)

Запасний: Герич Роман

Попередження: Коссак Віктор, 14; Михайловський Олег, 21; Синишин Ігор, 34; Стасишин Назар, 43; Заторський Віталій, 63

"Опір" Львів - "Авангард" Жидачів 3:2

Арбітр: Руслан Хомин

Асистенти арбітра: Андрій Чулик, Микола Яцків

Делегат ФФЛ: Михайло Кусень

Голи: 0:1 - Макаревич Роман, 23; 0:2 - Цінчик Олександр, 26; 1:2 - Белозьоров Роман, 51; 2:2 - Яценків Ігор, 68; 3:2 - Мазур Тарас, 90+3

ФК "Опір": Палій Олександр; Шупер Ростислав; Мазур Тарас; Карпа Мирослав; Козлов Володимир (Кульчицький Василь, 46); Суслов Валентин (Белозьоров Роман, 46); Яблонський Віктор; Хорольський Володимир (Стопець Володимир, 79); Куриляк Юрій; Кіселевич Василь (Василь Гірка, 79); Яценків Ігор (Синявський Роман, 71)

Запасні: Павлишин Володимир; Довгий Володимир

"Авангард": Хомин Юрій; Мостовий Руслан; Кошка Степан; Гнатківський Мар`ян; Ілюк Остап; Карачевський Назар (Стародубцев Святослав, 90); Макаревич Роман (Лещишин Олесь, 74); Цвик Орест (Депяк Максим, 59); Терлецький Андрій; Савицький Назар; Цінчик Олександр (Радкевич Ростислав, 67)

07 вересня - неділя

"Погонь" Львів - "Гірник" Новояворівськ 2:0

Арбітр: Віктор Кравченко

Асистенти арбітра: Руслан Хомин, Юрій Суряк

Резервний арбітр: Олександра Вдовіна

Делегат ФФЛ: Мирон Біць

"Острів" Ч.Острів - "Рух" Винники 0:6

Арбітр: Роман Брандибура

Асистенти арбітра: Ярослав Леськів, Юрій Голубець

Делегат ФФЛ: Роман Зань

СКК "Демня" - ФК "Самбір" 2:0

Арбітр: Андрій Телегей

Асистенти арбітра: Василь Верблянський, Андрій Смольський

Делегат ФФЛ: Степан Понайда

Голи: 1:0 - Кухарський Андрій, 51; 2:0 - Витак Ігор, 74

СКК "Демня": Крашевський Андрій; Сидорко Віталій; Кухарський Андрій; Гусак Мирослав; Слука Богдан; Дорошенко Валерій; Войтович Юрій; Покладок Юрій (Теплий Олег, 70); Свінціцький Роман (Сеньків Тарас, 86); Демків Тарас (Товкацький Василь, 46); Витак Ігор (Борик Андрій, 88)
Запасні: Самолюк Ростислав; Борик Юрій; Кирик Сергій; Панченко Назар

ФК "Самбір": Бандрівський Андрій; Козирєв Максим; Піщальник Юрій; Порох Віктор (Стародуб Віталій, 77); Теплий Ігор (Держипільський Ігор, 68); Задорожний Микола; Леськів Ігор; Кіт-Копиляк Михайло; Франкович Олег; Габ`ян Андрій; Малецький Назарій
Запасні: Явірський Ігор; Коцабюк Михайло

Попередження: Свінціцький Роман, 34; Покладок Юрій, 68; Гусак Мирослав, 79

"Авангард" Жидачів - ФК "Лапаївка" 1:2

Арбітр: Андрій Грисьо

Асистенти арбітра: Андрій Чулик, Андрій Онишків

Резервний арбітр: Остап Петріца

Делегат ФФЛ: Орест Шмигельський

Голи: 0:1 - Мігалевський Ігор, 28; 1:1 - Савицький Назар, 47; 1:2 - Сенишин Назар, 61

"Авангард": Хомин Юрій; Мостовий Руслан; Гнатківський Мар`ян; Макаревич Роман (Лещишин Олесь, 81); Савицький Назар; Вербещук Роман; Ілюк Остап; Кошка Степан; Радкевич Ростислав; Карачевський Назар (Цінчик Олександр, 60); Терлецький Андрій (Депяк Максим, 67)
Запасні: Хомик Тарас; Шутяк Олександр; Цвик Орест; Стародубцев Святослав

ФК "Лапаївка": Литвин Назар; Рацький Володимир (Багдай Роман, 70); Костюк Любомир; Туревич Олег (Когут Богдан, 77); Гальчук Любомир; Кудінов Юрій; Даньків Андрій (Ільків Ігор, 84); Мігалевський Ігор (Бойко Назар, 65); Родевич Олексій; Мельник Ігор (Добрянський Мар`ян, 67); Писько Ярослав (Личак Роман, 60); Сенишин Назар
Запасні: Іленьків Іван; Бунда Богдан

Попередження: Гнатківський Мар`ян, 20; Даньків Андрій, 35; Рацький Володимир, 69; Когут Богдан, 85

Турнірна таблиця:

КомандаІВНПМО
1 "Рух" В. 16 14 0 2 63-11 42
2 "Гірник" С. 15 12 0 3 31-14 36
3 ФК "Самбір" 16 10 2 4 30-13 32
4 ФК "Миколаїв" 16 8 5 3 33-23 29
5 ФК "Лапаївка" 16 8 3 5 31-24 27
6 СКК "Демня" 15 7 4 4 30-18 25
7 "Гірник" Н. 16 6 2 8 21-28 20
8 Погонь Л. 16 5 0 11 23-45 15
9 "Авангард" Ж. 17 4 1 12 12-39 13
10 "Скала-2" М. 15 3 4 8 17-27 13
11 ФК "Острів" Ч.О. 16 3 1 12 16-42 10
12 ФК "Опір" Л. 16 2 4 10 13-36 10
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити