Прем'єр-ліга Львівщини. Результати матчів 2 туру

23 квітня 08:34
Переглядів: 323
Рух Винники - Погонь

На свою деб’ютну гру у Прем’єр-лізі «Бори» вийшли з великим бажанням здобути перемогу. І вже на 15-ій хвилині зуміли відкрити рахунок. Святослав Зубар отримавши передачу від Олега Лашина обіграв воротаря «Самбора» Назара Лазарського і відправивши «круглого» у ворота відкрив лік забитим голам своєї команди у турнірі найсильніших колективів Львівщини.

Після цього команди обмінялися ударами у стійки воріт у викнанні Андрія Габ’яна та Володимира Вербного. Під завісу першого тайму м'яч після удару Олега Підлісецького потрапив у руку когось із оборонців «Самбора» і арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку. Проте Володимир Вербний пробив з «позначки» повз ворота. Розвинути свій успіх підопічні Руслана Брунця змогли вже після перерви. На 51-ій хвилині після прострільної передачі Святослава Зубара вдало замкнув дальню стійку Артур Теміров. Він же довів рахунок до «великого» на 71-ій хвилині, коли подібним чином завершив атаку після завершальної передачі Олега Підлісецького. А «крапку» у грі на 86-ій хвилині поставив Святослав Зубар, оформивши як і Артур Теміров, «дубль». Отримавши передачу з центру поля від Назара Цюпки форвард команди з Бориничів на швидкості пройшов оборонця суперників і обігравши Ігора Явірського відправив м’яча у порожні ворота.

"Бори" Б.-Ходорів - ФК "Самбір"4:0

Арбітр: Андрій Лютий

Асистенти арбітра: Ростислав Якимик, Андрій Онишків

Делегат ФФЛ: Степан Понайда

Голи: 1:0 - Зубар Святослав, 15; 2:0 - Теміров Артур, 51; 3:0 - Теміров Артур, 71; 4:0 - Зубар Святослав, 86

ФК "Бори" Б.-Ходорів: Литвин Назар (Чачунь Роман, 80); Вербний Володимир (Кунтий Юрій, 80); Михальчук Ростислав; Грицик Руслан; Василів Василь; Теміров Артур (Танечник Роман, 76); Лашин Олег; Павлів Остап (Цюпка Назар, 70); Шафранський Сергій; Підлісецький Олег; Зубар Святослав

Запасні: Дячук-Ставицький Михайло; Брунець Руслан

ФК "Самбір": Лазарський Назарій (Явірський Ігор, 77); Ткачук Назар (Химич Назар, 52); Держипільський Ігор; Піщальник Юрій; Ковалик Іван; Вергун Роман (Яценко Олег, 51); Леськів Ігор; Франкович Олег (Мавров Назар, 72); Казан Ігор (Сурник Володимир, 63); Габ`ян Андрій; Малецький Назар (Сікорський Михайло, 67)

Попередження: Піщальник Юрій, 20; Держипільський Ігор, 25; Підлісецький Олег, 36

Чинний чемпіон області «Рух» за аналогією з минулим сезоном більш ніж впевнено розібрався з «Погонню». Відкрили рахунок підопічні Романа Гданського на 12-ій хвилині після влучного удару метрів з десяти Богдана Костика. На 19-ій хвилині після розрізної передачі Андрія Гурського голеадор «Руху» Олег Шептицький прийняв «круглого» і другим дотиком пробив повз воротаря. А ще через 5-ть хвилин форвард оформив «дубль» реалізувавши пенальті після фолу Євгена Бугайчука на Андрію Кікотю. Під завісу першого тайму Андрій Кікоть отримавши друге попередження залишив свою команду у десятьох. Проте, ця ситуація схоже тільки розізлила господарів і після відпочинку вони ще п’ять разів змусили Михайла Грицаля діставати м’яча із сітки власних воріт. На 52-ій хвилині Віталій Дмитрух завершив влучним ударом з меж карного майданчика своє підключення до атаки, а на 55-ій хвилині хороший удар з лівою ноги у дальній кут воріт виконав Володимир Макар. Далі настала черга відзначатися гравцям, які вийшли на заміну. На 60-ій хвилині Юрій Фурта здійснив індивідуальний прохід і влучно пробив у ближній кут воріт «Погоні». А завершив розгром суперника Михайло Шептицький. Спершу на 67-ій хвилині він влучним ударом завершим комбінацію за участі Юрія Фурти та Романа Іванова, а через три хвилини після довгої передачі Віталія Дмитруха спершу прийняв м’яч на груди, а другим дотиком пробив у ворота.

"Рух" Винники-"Погонь" Львів8:0

Арбітр: Олександр Шандор

Асистенти арбітра: Олександр Кальонов, Андрій Холявко

Резервний арбітр: Михайло Ящишин

Делегат ФФЛ: Ярослав Грисьо

Голи: 1:0 - Костик Богдан, 12; 2:0 - Шептицький Олег, 19; 3:0 - Шептицький Олег - з пенальті, 24; 4:0 - Дмитрух Віталій, 52; 5:0 - Макар Володимир, 55; 6:0 - Фурта Юрій, 60; 7:0 - Шептицький Михайло, 67; 8:0 - Шептицький Михайло, 70

"Рух" Винники: Шевчук Юрій; Романюк Віталій (Іванов Роман, 58); Гурський Андрій; Бойко Роман (Гусаковський Юрій, 46); Дмитрух Віталій; Костик Богдан (Карачевський Назар, 70); Кікоть Андрій; Сергеєв Сергій (Фурта Юрій, 46); Макар Володимир (Панасюк Олег, 65); Баглай Андрій; Шептицький Олег (Шептицький Михайло, 46)

Запасні: Фарботняк Сергій; Жук Андрій

"Погонь" Львів: Грицаль Михайло; Вербещук Роман; Бухта Микола; Сухій Андрій; Мацюпа Михайло; Макаревич Роман (Медведєв Михайло, 72); Бугайчук Євген; Бойко Роман; Юськевич Іван; Лесів Захар (Кулай Юрій, 55); Дронський Андрій

Запасні: Кравець Тарас; Ткач Олександр; Самагальський Роман

Попередження: Грицаль Михайло, 12; Бугайчук Євген, 24; Кікоть Андрій, 32; Бойко Роман, 32; Сергеєв Сергій, 38; Дронський Андрій, 38; Шептицький Михайло, 49. Вилучення: Кікоть Андрій, 42 (2ЖК)

Як відомо обидві команди зазнали поразок у першому турі, то ж в очному поєдинку обидва колективи горіли бажанням реабілітуватися за стартову невдачу. Перший тайм поєдинку незважаючи на старання команд голів не приніс. А ось початок другої половини виявився результативним. На 47-ій рахунок вдалося відкрити господарям поля. Віктор Павлюк отримав м’яча після довгої передачі, обіграв оборонця і влучно пробив у кут воріт Мар’яна Бурмаса. Гостям вирівняти становище вдалося буквально у наступній своїй атаці. Після передачі з флангу найспритнішим поблизу воріт «Опора» виявився Віталій Дністрян і ефектним ударом відправив «сферу» у кут воріт. Надалі саме «Миколаїв» більше атакував і врешті-решт на 82-ій хвилині зумів вийти вперед. Богдан Хмизов хорошою передачею вивів на ворота Ігора Тершака, який розібрався з Русланом Акбієвим. Гравці «Острова» не мали бажання миритися з таким результатом і на 89-ій хвилині зуміли зрівняти рахунок. Віктор Павлюк виконав штрафний удар, м’яч влучив у стійку і на добиванні першим виявився Назар Савицький. Гості кинулися атакувати, а «Острів» підловив їх на контратаці і вирвав перемогу. На 90+2-ій хвилині після флангового проходу і націленої навісної передачі Віктора Павлюка головою у кут воріт «Миколаєва» переправив «бальона» Назар Савицький.

"Острів" Ч.Острів-ФК "Миколаїв"3:2

Арбітр: Андрій Наконечний

Асистенти арбітра: Юрій Суряк, Юрій Голубець

Делегат ФФЛ: Орест Шмигельський

Голи: 1:0 - Павлюк Віктор, 47; 1:1 - Дністрян Віталій, 81; 1:2 - Балух Ігор, 82; 2:2 - Савицький Назар, 89; 3:2 - Савицький Назар, 90+2

ФК "Острів" Ч.Острів: Акбієв Руслан; Сас Остап (Смалюх Андрій, 90); Витак Володимир (Цвик Орест, 77); Яворський Зіновій; Тур Роман; Павлюк Віктор; Калапач Ігор; Заставний Омелян (Білевич Олег, 86); Бурбан Андрій (Українець Вадим, 67); Ілюк Остап; Потопляк Остап (Савицький Назар, 57)

Запасні: Хомин Юрій; Трусь Ярослав

ФК "Миколаїв": Бурмас Мар`ян; Гальчук Любомир; Варивода Ярослав; Лазар Данило; Сагайдак Андрій; Дністрян Віталій (Фостаковський Богдан, 88); Коваль Григорій; Хмизов Богдан; Демко Назар (Стефанишин Олег, 46); Химович Степан; Балух Ігор (Тершак Ігор, 80)

Запасні: Кравець Сергій; Маланяк Роман; Довган Руслан; Заваляк Володимир; Гуменецький Тарас

Попередження: Українець Вадим, 90

«Опір» після нічиї в грі першого туру в Соснівці був не проти забрати очки і в протистоянні з ще одним із фаворитів Прем'єр-ліги «Демнею». І молодим підопічним Сергія Вацяка вдалося нав'язати супернику непоступливу боротьбу та показати свій характер, особливо під час першого тайму. А ось після відпочинку більш досвідченим підопічним Павла Котовенка вдалося таки перехелити шальки терезів на свою користь і на 57-ій хвилині повести у рахунку. Юрій Войтович влучною передачею знайшов у вільній зоні в штрафному майданчику Юрія Покладка, який обробивши м’яча вийшов віч-на-віч з голкіпером і прицільно пробив у ворота. Проведений гол дозволив гравцям «Демні» почуватися на футбольному газоні більш впевнено і на 80-ій хвилині закріпити свою перевагу другим результативним ударом. Під час однієї з атак гості отримали право на виконання штрафного удару. Андрій Борик завдав підступного удару по воротах, проте Назар Савич зумів відбити м’яча. Та першим на добиванні опинився Олексій Омельченко і відправив «кулю» у сітку.

"Опір" Львів - СКК "Демня"0:2

Арбітр: Андрій Грисьо

Асистенти арбітра: Роман Блавацький, Ростислав Пузанський

Резервний арбітр: Олександра Вдовіна

Делегат ФФЛ: Ярослав Лемех

Голи: 0:1 - Покладок Юрій, 57; 0:2 - Омельченко Олексій, 80

ФК "Опір" Львів: Савич Назар; Свист Сергій; Яблонський Віктор; Чурко Олег; Бішко Тарас; Мазур Тарас (Крачковський Віталій, 88); Бордун Андрій (Речкін Артур, 65); Кудінов Юрій (Феденишин Олександр, 81); Шандра Олег (Стопець Володимир, 62); Калуцький Олег (Мубінов Володимир, 81); Карпа Мирослав

Запасні: Палій Олександр; Бабій Олег

СКК "Демня": Крашевський Андрій (Товкацький Василь, 88); Слука Богдан; Кухарський Андрій; Теплий Ігор; Гусак Мирослав (Багдай Роман, 70); Дорошенко Валерій; Войтович Юрій (Теплий Олег, 74); Покладок Юрій (Николишин Тарас, 85); Самолюк Ростислав (Барабаш Віктор, 60); Сеньків Тарас (Борик Андрій, 46); Омельченко Олексій (Демків Тарас, 85)

Запасні: Кирик Сергій; Витак Ігор

Попередження: Теплий Ігор, 19; Бішко Тарас, 30; Покладок Юрій, 31; Слука Богдан, 44; Яблонський Віктор, 67

«Гірник» втративши перемогу у домашній грі першого туру на поєдинок проти «Кар’єру», який повернувся до Прем’єр-ліги після кількарічних виступів у першій лізі, виходив налаштованим лише на здобуття перемоги. І вже в деб'юті поєдинку на 5-ій хвилині підопічні Володимира Підкіпняка зуміли своє бажання матеріалізувати у результативний удар. Віталій Біловус виконав навісну передачу з кутового, а Віталій Кашуба виявився найспритнішим у штрафному майданчику господарів і переправив «смугастого» у ворота В’ячеслава Левицького. На цьому «біди» господарів не закінчилися і на 35-ій хвилині після повторного попередження Володимира Романіва вони залишилися у чисельній меншості. Скористатися своєю перевагою у одну «бойову одиницю» гості зуміли вже після перерви на 59-ій хвилині, коли після прострільної передачі з флангу у виконанні Василя Чоби другого м’яча у ворота «Кар’єру» відправив Роман Кузьміч. На 73-ій хвилині склади команд після повторного попередження Івана Мучака знову вирівнялися та «Гірник» цього разу не дозволив собі розслабленості і довів гру до переможного завершення.

"Кар`єр"Торчиновичі-"Гірник"Соснівка0:2

Арбітр: Юрій Карп`як

Асистенти арбітра: Андрій Смольський, Андрій Чулик

Делегат ФФЛ: Едуард Валенко