Асистенти арбітра: Юрій Суряк, Анастасія Янтуріна

"Погонь" Львів: Грицаль Михайло; Вербещук Роман; Смалюх Андрій; Бухта Микола; Мацюпа Михайло; Юськевич Іван; Бугайчук Євген; Сухій Андрій; Макаревич Роман (Лесів Захар, 85); Фостяк Олег; Дронський Андрій (Бойко Роман, 45)

Запасні: Кравець Тарас; Медведєв Михайло; Ільків Олег; Ткач Олександр; Самагальський Роман

ФК "Острів" Ч.Острів: Акбієв Руслан; Сас Остап; Витак Володимир; Яворський Зіновій; Тур Роман; Павлюк Віктор (Трусь Ярослав, 83); Калапач Ігор (Цвик Орест, 56); Заставний Омелян (Українець Вадим, 68); Ілюк Остап (Білевич Олег, 80); Савицький Назар; Потопляк Остап (Бурбан Андрій, 46)

Запасні: Буцик Олег; Хомин Юрій

Попередження: Савицький Назар, 52; Витак Володимир, 55; Грицаль Михайло, 82

Більш активно звітну гру розпочали господарі поля, яким вдалося притиснути суперника до власних воріт. Проте гості завдяки злагодженим діям витримали стартовий натиск львів’ян і поближче до середини першого тайму гру вирівняли. З моментів вартих уваги потрібно відмітити дальній потужний постріл Андрія Смалюха, проте воротар «Острова» Руслан Акбієв справився з цим ударом. Футболісти з Чорного Острова перший по-справжньому гострий момент створили біля 30-ої хвилини, коли після навісної передачі Віктора Павлюка м’яч у ворота «Погоні» переправив Остап Потопляк, однак зробив це перебуваючи у положенні поза грою. Та вже невдовзі після цього, а саме на 34-ій хвилині, підопічні Руслана Мостового таки вийшли вперед. Гравці «Погоні» невдало розіграли кутовий удар і гостям після цього вдалося організувати швидку контратаку три в два. Досвідчений Ігор Калапач «протягнув» «бальона» на половину суперника і віддав вивірену передачу на Назара Савицького, який вийшовши віч-на-віч з Михайлом Грицалем і обігравши його, відправив «круглого» вже в порожні ворота. Для Назара цей гол став вже третім у поточному сезоні. Зрозуміло, що і час який залишався до завершення першої половини гри і після відпочинку львів’яни прагнули хоча б зрівняти рахунок і здобути перші залікові пункти у цьому сезоні, проте досягнути бажаного так і не змогли. Відтак «Острів» втримав переможний мінімальний результат і здобувши другу звитягу поспіль очолив пелетон переслідувачів лідерів Прем’єр-ліги.

ФК "Самбір" - "Рух" Винники 0:3

Арбітр: Роман Брандибура

Асистенти арбітра: Андрій Чулик, Юрій Ковальчук

Делегат ФФЛ: Едуард Валенко

Голи: 0:1 - Шептицький Олег, 13; 0:2 - Романюк Віталій, 47; 0:3 - Шептицький Олег, 62

ФК "Самбір": Явірський Ігор (Лазарський Назарій, 67); Химич Назар; Піщальник Юрій (Яценко Олег, 52); Казан Ігор (Держипільський Ігор, 79); Ковалик Іван (Мавров Назар, 82); Задорожний Микола; Леськів Ігор; Габ`ян Андрій; Кіт-Копиляк Михайло (Франкович Олег, 70); Сікорський Михайло (Сурник Володимир, 63); Малецький Назар (Вергун Роман, 77)

Запасний: Ткачук Назар

"Рух" Винники: Шевчук Юрій; Романюк Віталій (Молоков Іван, 82); Гурський Андрій; Гусаковський Юрій (Панасюк Олег, 88); Дмитрух Віталій; Костик Богдан (Карачевський Назар, 86); Алієв Олександр (Бойко Роман, 68); Сергеєв Сергій (Іванов Роман, 63); Баглай Андрій (Фурта Юрій, 63); Макар Володимир; Шептицький Олег (Шептицький Михайло, 76)

Запасні: Жук Андрій; Шульган Ростислав

Попередження: Химич Назар, 27; Макар Володимир, 31; Піщальник Юрій, 45

Вилучення: Макар Володимир, 41 (2ЖК)

Поєдинок у Самборі за участі діючого чемпіона Львівщини викликав чималу увагу до себе в першу чергу через деб’ют у складі «Руху» Олександра Алієва. Зрозуміло, що провівши у складі нового колективу лише одне тренування, Олександру, незважаючи на свій статус топ-гравця, важко було одразу ж налагодити чітке взаємопорозуміння на футбольному газоні з новими партнерами. Хоча Алієв одразу ж активно включився у гру і декілька разів партнери довіряли йому виконувати штрафні удари, проте м’яч або влучав у стінку із гравців «Самбора», або оминав ворота. Сама ж гра проходила за певної переваги гостей і доволі швидко на 13-ій хвилині вони повели у рахунку. Після передачі Володимира Макара влучного удару з «другого поверху» завдав Олег Шептицький. Невдовзі після цього хорошу нагоду зрівняти рахунок, заробивши небезпечний штрафний, отримали підопічні Миколи Козака, проте удар Андрія Габ’яна виявився дещо невлучним. А наприкінці тайму підопічні Романа Гданського, як і в попередній грі, залишилися у чисельній меншості після повторного попередження Володимира Макара. Та незважаючи на це, вже у дебюті другого тайму футболісти із Винників закріпили свою перевагу другим результативним ударом. Після навісу з кутового у виконанні Сергія Сергеєва найспритнішим біля воріт Ігора Явірського виявився Віталій Романюк і головою переправив «кулю» за лінію воріт. А «крапку» у цій грі поставив, провівши свій четвертий гол у сезоні і очоливши бомбардирські перегони, Олег Шептицький. На 62-ій після однієї із атак голеадор «Руху» скориставшись пасом партнера перекинув м’яча через «кіпера» у ворота.

"Гірник"Соснівка-"Бори"Б.-Ходорів 3:0

Арбітр: Андрій Грисьо

Асистенти арбітра: Юрій Карп`як, Олег Притула

Резервний арбітр: Богдан Горошко

Делегат ФФЛ: Михайло Сидор

Голи: 1:0 - Данилюк Іван, 35; 2:0 - Жерш Роман, 52; 3:0 - Богданов Микола - з пенальті, 80

"Гірник" Соснівка: Коваленко Анатолій (Щур Максим, 90); Чоба Василь; Портянко Олександр; Лящук Василь; Кондюх Роман; Богданов Микола (Смолинець Олег, 87); Буй Назар (Райша Назар, 90); Біловус Віталій; Кашуба Віталій (Семиряк Іван, 78); Жерш Роман (Кузьміч Роман, 60); Данилюк Іван (Дева Андрій, 62)

ФК "Бори" Б.-Ходорів: Литвин Назар; Вербний Володимир (Брунець Руслан, 70); Грицик Руслан (Танечник Роман, 83); Василів Василь; Лашин Олег (Павлів Остап, 65); Шафранський Сергій; Дячук-Ставицький Михайло; Теміров Артур (Кунтий Юрій, 70); Підлісецький Олег; Михальчук Ростислав; Зубар Святослав (Цюпка Назар, 56)

Запасні: Чачунь Роман

Попередження: Богданов Микола, 31; Зубар Святослав, 32; Дячук-Ставицький Михайло, 38; Лящук Василь, 40; Данилюк Іван, 62; Брунець Руслан, 85; Павлів Остап, 88; Чоба Василь, 89

Вилучення: Дячук-Ставицький Михайло, 90 (2ЖК)

Поєдинок у Соснівці між двома колективами, які заявляють про бажання боротися за найвищі турнірні місця, сміливо можна вважати центральним у третьому турі. Початок поєдинку проходив практично на зустрічних курсах і доволі спокійно, хоча «Гірник» на правах господаря та як більш досвідчений у прем’єр-ліговських «боях», більше володів м’ячем і під завісу першої половини гри зумів відкрити рахунок. На 35-ій хвилині Іван Данилюк взяв ініціативу у свої ноги і обігравши двох оборонців пробив у ближній кут воріт. Невдовзі після цього «Бори» мали непогану нагоду зрівняти рахунок, однак на заваді м’ячу після удару Михайла Дячука-Ставицького, який вийшов на поле незважаючи на певні проблеми із здоров’ям, став один із оборонців «Гірника». Початок другого тайму виявився щасливим для підопічних Володимира Підкіпняка, яким вдалося подвоїти рахунок. На 52-ій хвилині оборонці «Борів» помилилися при створенні штучного положення поза грою і як наслідок Роман Жерж вийшовши на «побачення» з Назаром Литвином свого шансу відзначитися деб’ютним голом у формі «Гірника» не змарнував. Після цього гола гра новачка прем’єр-ліги «посипалася» і зрештою господарі досягнули успіху ще раз. На 80-ій хвилині Андрій Дева заробив пенальті, яке влучно виконав Микола Богданов. На заключній хвилині гри одна із атак підопічних Руслана Брунця завершилася падіння у «карному» Назара Цюпки і «Бори» отримали шанс «розмочити» рахунок. Проте Анатолій Коваленко зумів розгадати удар Михайла Дячука-Ставицького і відбив «круглого», а на добиванні форвард гостей підштовхує суперника і отримує жовту карточку, яка стала для нього другою і автоматично перетворилася у червону.

"Демня" - "Кар`єр" Торчиновичі 3:2

Арбітр: Андрій Лютий

Асистенти арбітра: Володимир Міняйло, Андрій Смольський

Резервний арбітр: Марта Ільницька

Делегат ФФЛ: Степан Понайда

Голи: 0:1 - Карапінка Іван, 4; 1:1 - Омельченко Олексій, 51; 2:1 - Покладок Юрій, 61; 3:1 - Сеньків Тарас, 73; 3:2 - Шуга Іван - з пенальті, 81

СКК "Демня": Крашевський Андрій; Слука Богдан; Кухарський Андрій; Теплий Ігор (Борик Андрій, 46); Гусак Мирослав (Багдай Роман, 46); Дорошенко Валерій; Войтович Юрій (Витак Ігор, 84); Покладок Юрій; Самолюк Ростислав (Товкацький Василь, 46) (Демків Тарас, 90); Сеньків Тарас (Барабаш Віктор, 75); Омельченко Олексій (Теплий Олег, 78)

Запасні: Кирик Сергій; Николишин Тарас

"Кар`єр" Ст.Самбір/Торчиновичі: Левицький Вячеслав; Шуга Іван; Сидорко Віталій; Шпирка Роман; Іванський Любомир; Ільчишин Андрій (Свінціцький Роман, 58); Карапінка Іван; Павлів Олег; Сало Віталій; Луць Ігор (Мацько Назар, 64); Піцур Роман

Запасний: Красносельський Олександр

Попередження: Сидорко Віталій, 15; Іванський Любомир, 70; Сеньків Тарас, 73; Шпирка Роман, 86

Надзвичайно цікавим та багатим на голи виявився поєдинок у Демні. Вже на четвертій хвилині «Кар’єр» зумів вийти вперед. Воротар «Демні» Андрій Крашевський отримавши передачу від когось із оборонців «виніс» м’яча поближче до центрального кола. Іван Карапінка прийняв «круглого» на груди і ударом зльоту перекинув воротаря «Демні». Зрозуміло, що перший пропущений гол в сезоні та ще й перед власними вболівальниками, став для підопічних Павла Котовенка сигналом для наступу і погнав команду вперед. Однак створити хоча б одну реальну гольову нагоду до свистка на відпочинок «Демні» так і невдалося, досвідчені оборонці «Кар’єру» поблизу підступів до власних воріт діяли злагоджено та надійно. Декілька непоганих атак зуміли організувати і підопічні Василя Лопушанського, проте удару Ігора Луця забракло сили, а після пострілу із штрафного м’яч став набутком «кіпера». З початком другої половини гри в складі господарів відбулося одразу три заміни і це дещо змінило хід подій на футбольному газоні. Хоча першими могли відзначитися вдруге саме гості, однак «сфера» після класного пострілу зльоту у виконанні Ігора Луця поцілила у поперечину воріт. А на 51-ій хвилині господарям вдалося зрівняти рахунок. Після атаки лівим флангом Юрій Покладок знайшов пасом у штрафному майданчику Олексія Омельченка, якому вдалося в боротьбі з суперником переправити «круглого» у ворота. Цікаво, що Олексій вже третій поєдинок поспіль не залишає футбольне поле без свого гола. На 61-ій хвилині «Демня» проводить атаку правим флангом і після передачі Олексія Омельченка відзначається пробивши з ходу Юрій Покладок та виводить свою команду вперед. На цьому господарі не зупинилися і на 73-ій хвилині після індивідуального проходу і невідпорного удару Тараса Сеньківа доводять свою перевагу до більш комфортної. Однак і «Кар’єр» продемонстрував свій бійцівський характер і на 81-ій після однієї із атак Роман Піцур в боротьбі із двома суперниками опинився на газоні у межах штрафного майданчика. Пенальті влучно виконав Іван Шуна і встановив остаточний результат цієї зустрічі.

ФК "Миколаїв" - ФК "Опір" Львів 3:0

Арбітр: Андрій Телегей

Асистенти арбітра: Василь Верблянський, Юрій Малаха

Делегат ФФЛ: Віталій Пономарьов

Голи: 1:0 - Балух Ігор, 34; 2:0 - Сагайдак Андрій, 38; 3:0 - Балух Ігор, 58

ФК "Миколаїв": Бурмас Мар`ян; Варивода Ярослав; Лазар Данило (Грицан Тарас, 73); Заваляк Володимир; Гальчук Любомир; Сагайдак Андрій (Кравець Сергій, 85); Дністрян Віталій (Химович Степан, 76); Демко Назар (Фостаковський Богдан, 61); Коваль Григорій (Маланяк Роман, 76); Хмизов Богдан; Балух Ігор (Тершак Ігор, 61)

Запасні: Довган Руслан; Гуменецький Тарас

ФК "Опір" Львів: Савич Назар; Свист Сергій; Чурко Олег; Яблонський Віктор; Бішко Тарас; Мазур Тарас (Крачковський Віталій, 60); Речкін Артур (Шандра Олег, 46); Кудінов Юрій (Бордун Андрій, 46); Стопець Володимир (Павлишин Володимир, 68); Калуцький Олег; Карпа Мирослав

Запасні: Жук Василь; Шупер Ростислав

Після невдалого, як для одного із претендентів на нагороди, старту, «Миколаїв» на гру проти представника обласного центру вийшов налаштованим на здобуття лише перемоги і буквально з перших хвилин взяв гру під свій контроль. Одразу ж поблизу володінь Назара Савича почали виникати небезпечні ситуації, однак із влучним пострілом господарям довго не щастило. Відкрити рахунок підопічним Петра Голубки вдалося на 34-ій хвилині, коли зрячу навісну передачу Богдана Хмизову «замкнув» пробивши головою з відскоком від газону Ігор Балух. А ще через чотири хвилини миколаївці закріпили свою перевагу у рахунку другим влучним ударом. Андрій Сагайдак красивим пострілом з лівої ноги із-за меж карного майданчика «поклав» «сферу» у «дев’ятку» воріт «Опора». З початком другого тайму господарі продовжували свій натиск на ворота суперника, гравці якого у цей день діяли не найкращим чином і допускалися доволі часто помилок, і на 58-ій хвилині були винагороджені третім голом. Після удару Назара Демка «бальон» потрапив у стійку воріт, проте він випередивши опонентів першим опинився на підбиранні і відпасував на Ігора Балуха, якому залишалося лише «розстріляти» ворота гостей. Що він і зробив, оформивши таким чином «дубль» та принісши своїй команді перемогу з великим рахунком.