Прем'єр-ліга: "Скала" стартувала перемогою

10 квітня 16:26
Переглядів: 177
скала

У середу, 9 квітня, «Скала-2» в рамках дебютного першого туру чемпіонату Львівської області серед клубів Прем’єр-ліги вдома провела двома складами поєдинки з новачком – новояворівським «Гірником». Для юнаків свисток арбітра про початок зустрічі на полі моршинського стадіону «Медик» пролунав о 15 годині, а дорослі склади розпочали двобій о  17:00.

«Скала-2» Моршин (юнаки) – «Гірник» Новояворівськ (юнаки) – 1:2 (1:2)

09.04.2014 р. Моршин. Стадіон «Медик». 15 год. Дрібний дощ. +7 градусів. Арбітр: Роман Блавацький (Львів). Асистенти арбітра: Юрій Карпяк та Юрій Суряк (обидва – Львів).Інспектор матчу: Орест Шмигельський (Львів).

«Скала-2»: 98. Юрій Черевко (77. Сергій Паур, 41), 6. Вадим Альохін, 3. Арсен Прокопович, 20. Олег Грицик (12. Павло Шевчик, 49), 16. Роман Кузів (18. Максим Яценко, 49), 17. Орест Шуліга (23. Віталій Андрущишин, 57), 4. Святослав Мельник-к. (10. Валерій Сад, 41), 8. Сергій Мельник, 15. Тарас Мар`яш, 7. Віталій Кузів (19. Ігор Гатала, 55), 9. Віктор Штеньович (5. Юрій Головатюк, 53).

Тренер – Віталій Авінов.

Голи: Орест Шуліга (30) – Олег Зозуля (25), Микола Свіца (37).

Матчу передувала урочиста церемонія підняття державного прапору України, який над моршинським стадіоном «Медик» підняли капітани юнацьких команд: Святослав Мельник («Скала-2») та Олег Русин («Гірник»). А потім власне розпочалася сама гра. Оскільки у Моршині весь день накрапав дощ, то суперники змушені були боротися не лише один з одним, але й зі слизьким газоном футбольного поля. Зустріч вихованців Академії футболу «Скала» проти дебютантів – гостей з Новояворівськаа пройшла під диктовку господарів. Однак, як інколи буває у футболі, не завжди та команда, яка володіє ініціативою, досягає перемоги. Так сталося і цього разу. Красномовний факт, юнаки з Новояворівська, які, до речі, були за віком старші на два роки від команди господарів поля, за весь матч пробили у площину воріт тричі. І двічі смугастий залітав у ворота «Сками-2»! Господарі поля, натомість, створили стільки моментів біля воріт голкіпера Вадима Ямборка, який, до речі, провів гру просто блискуче, що їх із залишком вистачило би на кілька поєдинків. Однак із реалізацією треба ще попрацювати… Єдине на що могли розраховувати гравці «Гірника», так це на дальні удари, однак і з цим у гостей не склалося.

Голвні події у цьому матчі невикористаних можливостей відбулися у першій половині зустрічі. На 25-й хвилині грубо обрізався при передачі центральний захисник моршинської команди Вадим Альохін, а потім, прагнучи виправити свою помилку внаслідок мокрого поля ще й послизнувся. Цим і скористався нападник гостей Олег Зозуля, якому вдалося пробити з близької відстані Юрія Черевка.

Однак тішилися гості забитому голу недовго. Вже через 5-ть хвилин після розіграшу з кутового Орест Шуліга зрівняв рахунок. Здавалося все, зараз «Гірник» «посипиться». Один за одним виникали чудові нагоди для взяття воріт. Так, зокрема на 34-й хвилині віч-на-віч виходив Віталій Кузів. Чудеса реакції при цьому продемонстрував воротар гостей.

А на 37-й хвилині команда з Новояворівська отримала право на пробиття штрафного практично з центра поля. Оборонець «Гірника» Микола Свіца наважився на дальній удар і смугастий відбившись від слизького газону змінив траєкторію і перелетів через голкіпера – 1:2.

Після перерви гра й надалі проходила лише на половині поля гостей. Однак втілити свою перевагу у забиті голи команді Вітаія Авінова не вдалося. Один Тарас Мар`яш мав принаймні чотири чудові нагоди, двічі не реалізував виходи віч-на-віч Сергій Мельник…

Будемо сподіватися, що при такій грі перемоги обов`язково будуть у майбутніх поєдинках.

«Скала-2» Моршин – «Гірник» Новояворівськ – 2:1 (1:0)

09.04.2014 р. Моршин. Стадіон «Медик». 17 год. Похмуро, у першому таймі - дощ. +7 градусів. 100 глядачів. Арбітр: Юрій Карп`як (Львів). Асистенти арбітра: Роман Блавацький (Львів) та Юрій Суряк (Львів). Інспектор матчу: Орест Шмигельський (Львів).

«Скала-2»: 1. Роман Герич, 17. Василь Берест, 3. Едуард Мись, 4. Роман Троцко (27. Віталій Заторський, 46), 5. Назар Стасишин (19. Роман Павелчак, 79), 8. Ігор Нистирюк-к., 13. Дмитро Баранов (18. Ігор Кохман, 90+3), 10. Руслан Гнатів (2. Станіслав Михалюк, 70), 7. Олег Домальчук, 11. Семен Бродський (14. Роман Кінделевич, 76), 9. Олег Квич (6. Дмитро Галюк, 57).

Тренер – Василь Меллеш.

Голи: Семен Бродський (10), Ігор Нистирюк (62) – Олег Шпелик (74).

Вже чи не перша атака дублерів «Скали» закінчилася влучним ударом Семена Бродського, якого чудовою розрізною передачею вивів на побачення з воротарем капітан «Скали-2» Ігор Нистирюк. Забігаючи наперед, зазначимо, що у другому таймі вже, навпаки, Бродський став асистентом Нистирюку, який подвоїть рахунок у цій зустрічі.

Після забитого голу господарі продовжували насідати на ворота гостей. Хороші нагоди збільшити рахунок мали Олег Квич (двічі), Олег Домальчук, який на 38-й хвилині після скидки Квича не влучив у ворота метрів з 3-4, щоправда перебуваючи під кутом. А найкращу нагоду на 30-й хвилині змарнував Семен Бродський, якому знову асистував Олег Квич, що перехопив шкіряного у центрального захисника і віддав передачу наліво на Семена, хоча міг й пробити сам. До воріт було метрів 13-ть і ніхто не заважав, однак смугастий пролетів над поперечиною.

Після перерви моменти й надалі виникали лише біля воріт «Гірника». Так, на 50-й хвилині Квич та Бродський удвох виходили на одного голкіпера, однак завершальний пас на Семена був трохи неточним і супер момент було втрачено.

А от на 62-й хвилині передача Бродського з лівого флангу на набігаючого Нистирюка була саме та. Капітану «Скали-2» залишалося лише головою не схибити з меж штрафного майданчика.

Після двох пропущених м`ячів, гості заграли агресивніше. Можливо цьому й посприяли заміни, проведені тренером моршинської команди. Адже на поле вийшли молоді 16-17 річні вихованці Академії футболу «Скала», які роблять лише перші кроки у дорослому футболі.

Перший по-справжньому небезпечний момент біля воріт Романа Герича гості створили зусиллями свого граючого головного тренера Романа Каракевича, який має досвід виступів в елітному ешелоні українського футболу. На 72-й хвилині цей досвідчений нападник вийшов на побачення з воротарем, однак переграти останнього не зумів. І все ж один гол гості відіграли після влучного удару з близької відстані Олега Шпелика, який з другої спроби (перший удар встигли заблокувати захисники) головою таки перекинув смугастого після рикошету.

До честі господарів, надалі вони грали практично без помилок, якщо не рахувати один удар головою після подачі з кутового того ж Каракевича (на щастя, смугастий пролетів повз ворота) і впевнено довели гру до заслуженої перемоги.

І на завершення про тактичне розташування гравців «Скали-2». Місце у воротах зайняв Роман Герич. Справа у захисті діяв Назар Стасишин, зліва – Роман Троцко. Пару  центральних оборонців склали Едуард Мись та Василь Берест. На місці опорних півзахисників діяли Ігор Нистирюк та Дмитро Баранов. Над ними розташувався Руслан Гнатів. На флангах грали Олег Домальчук (праворуч) та Семен Бродський (ліворуч). Наконечником атак був Олег Квич.

Наступний матч вихованці Василя Меллеша проведуть також вдома проти ФК «Самбір». Відбудеться ця зустріч рівно за тиждень, 16 квітня.