Прем'єр-ліга запропонувала клубам п'ять варіантів формату наступного сезону

16 квітня 14:06
Переглядів: 91
УПЛ

Прем'єр-ліга запропонувала футбольним клубам п'ять варіантів проведення наступного сезону. За інформацією видання «Команда №1», кількість команд у всіх варіантах передбачено така ж, як і в цьому чемпіонаті - 12.

Варіант 1

Та ж схема турніру, що і в поточному сезоні. У турнірі беруть участь 12 клубів, а сам турнір проводиться у два етапи. На першому - усі команди зіграють двічі проти усіх команд, на другому етапі - команди розділяться на групи по шість учасників, де в одній боротимуться за чемпіонський титул і єврокубки, а у другій - за збереження місця в найвищому дивізіоні. Клуби збережуть у своєму активі очки, набрані за підсумками першого етапу. По завершенню чемпіонату понизяться у першу лігу два колективи. ФФУ затвердила ці зміни 29 квітня 2016 року.

Варіант 2

Та ж схема турніру, але найкраща команда другої шістки грає два матчі плей-офф за право виходу в Лігу Європи з четвертим або п'ятим місцем.

Варіант 3

Ускладнена версія Варіанту 2, при якій в Першу лігу відразу вилітає одна команда, а ще дві грають стикові матчі: 11-е місце УПЛ — з другим місцем ПФЛ, 10-е місце УПЛ — з третім місцем ПФЛ.

Варіант 4

Чемпіонат проходить в три кола, всього 33 тури. Вилітають дві найгірші команди.

Варіант 5

Чемпіонат проходить у два етапи. Перший у два кола, потім команди діляться на три четвірки: з 1-го по 4-е місця, з 5-го по 8-е місця, з 9-го по 12-е місця, в рамках яких грається ще два кола. Очки, зароблені на першому етапі зберігаються.

Раніше генеральний директор Шахтаря Сергій Палкін запропонував зміни у формат національної першості. У новому форматі 12-та команда вибуває за підсумками двох етапів. Клуби, що зайняли 11-е і 10-е місця, будуть грати стикові матчі з командами з Першої ліги, які посіли відповідно 2-е і 3-е місця. Потім команда, яка займе перше місце з другої шістки, також буде грати стикові матчі з командою, яка бере участь в єврокубках.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: