Прем’єр-Ліга звернеться до ФІФА щодо "Карпат"

23 липня 09:18
Переглядів: 111
фіфа

Президент Прем’єр-Ліги Володимир Генінсон пообіцяв звернутися до ФІФА та посприяти тому, щоб з «Карпат» не знімали очки у цьому сезоні. 

«Станом на вчора є підтвердження, що клуб розрахувався з Мілошевичем на всі 100 відсотків. Підтвердження як від самого футболіста, так і від його агента. Так що трансферне вікно для «Карпат» відкрите» – розповідає президент УПЛ.

«Щодо Штіліча, то є рішення Дисциплінарного комітету ФІФА про зняття шести очок з «Карпат». Був встановлений термін у два місяці для погашення заборгованості у валюті. Підкреслю останнє. Але оскільки у нас в країні існує валютний коридор, вийшло так, що «Карпати» просто не встигли розрахуватися. У нас є інформація, що львівський клуб погасив всю заборгованість перед футболістом. Якщо у нас буде підтвердження, що це так, будемо робити все можливе, щоб допомогти «Карпатам».

«Будемо говорити про те, що у нас дійсно непроста економічна ситуація. Повторюся, «Карпати» почали розраховуватися вчасно, просто не встигли. Ми будемо просити ФІФА, щоб ці шість очок були зняті не в цьому сезоні, а в минулому. Як ви знаєте, зараз «Карпати» розраховуються з усіма вчасно, але ці проблеми виникли раніше. І клуб був готовий їх вирішити і почав вирішувати, але через вже згадану проблему просто не встиг це зробити», – сказав Володимир Генінсон.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: