Прес-конференція нового тренера "Карпат" Олександра Севідова

21 червня 00:15
Переглядів: 571
севідов

У четвер львівські журналісти змогли поспілкуватися з новопризначеним тренером львівських «Карпат» Олександром Севідовим, який відповів на цілу низку запитань, що стосуються майбутнього «зелено-білих». А розпочав Олександр Володимирович, власне, зі свого призначення. 

«Насамперед, хочу вибачитися, що у Львові спілкуюся російською мовою. Я можу говорити по-українськи, але наразі повільно. Не хочу, щоб це виглядало смішно. Віктор Вацко сказав про моє призначення багато теплих слів, але це лише аванси. У мене нема наразі регалій, нема трофеїв, але я дуже хочу отримати їх з «Карпатами». Тренувати цю команду для мене велика честь. Тепер про моє призначення. Ще під час минулого сезону я дізнався, що в моїх послугах зацікавлена команда з Прем’єр-ліги. Однак на той час у мене був контракт, тож в вступати в перемовини я не міг. Заявляю, що ніяких переговорів з мого боку не було. Писали, що я був у Львові, в Донецьку… От нещодавно хтось з ваших колег написав, що я не збираюся до Львова. Це правда, за винятком лише того слова, що з контексту було викинуто слово «сьогодні». Я не розвідник, щоб мене відстежувати. Ще в понеділок я був в Ужгороді, хотів, щоб клуб зі мною розрахувався. В обід отримав конкретну пропозицію від «Карпат» і приїхав на переговори, після чого підписав контракт. Так все й було, тому я не бачу більше сенсу повертатися до цієї теми. Бо дуже смішно було, коли я з командою в Полтаві, а в Інтернеті написано, що я п’ю каву з Ігорем Дедишиним. Мильна опера якась. Повторю, що очолити «Карпати» – для мене честь».

«Власне, переговори з «Карпатами» і переговорами назвати важко. Ми зустрілися, уточнили низку моментів і близько опівночі підписали контракт. Задач наразі перед нами не поставили. У нас ще буде зустріч з Почесним президентом. До того ж треба знати, хто з гравців залишиться, хто піде, хто прийде. Зрозумійте, що коли гравець не знаходить в собі внутрішнього стимулу та бажання, то його вже не змусиш. З таким гравцем треба попрощатися і подякувати йому. Все ж скажу, що до гравців, які вірою і правдою захищали честь клубу не один рік, у мене величезна повага. Говорили, що виставивши на трансфер 19 гравців, «Карпати» поставили під сумнів їхні професійні якості. Я з цим не погоджуюся. От, наприклад, гравець збірної Грузії Муртаз Даушвілі – у когось виникають сумніви щодо його кваліфікації? Просто треба розуміти, що в нинішній час фактично кожен гравець і кожен тренер на трансфері».

«На літні збори команда вирушає в п’ятницю ввечері. Наразі список гравців не сформований, є ще деякі запитання. Але можу сказати, що ті, хто поїде до Словенії, а також хто приєднається до команди на зборах, складуть кістяк «Карпат». Не виключено, що разом з гравцями основи поїдуть кілька гравців молодіжки. А от про U-19 наразі нічого не скажу».

«Як організувати команду? Як зробити з гравців одне ціле, згуртувати їх? Це дуже важкі питання, але для себе я вже вирішив, що спершу має бути колектив, а потім команда. В Україні є відомий тренер, який любить вивозити команду на пікніки і рибалку. Є Микола Павлов, який практикує тренувальні збори разом з сім’ями. У кожного свій підхід до справи. Але в команді у будь-якому випадку має бути характер. Нещодавно я зустрів колишнього нападника «Карпат» Андрія Покладка (Олександр Севідов та Андрій Покладок разом виступали за донецький «Металург» наприкінці 90-их – Ред.). Знаєте, який в нього зріст(174 см – Ред.)? Але попри це він був таким нападником, від якого захисники суперника просто стогнали. Це говорить про агресивний футбол, який подобається уболівальникам. А вони мають радіти на наших матчах. Коли фанати скажуть, що це не наша команда, стане соромно і страшно».

«Я прихильник європейської моделі щодо формування команди. Тобто мені пропонують кандидатури на проблемні позиції, а я вибираю. Я ніколи не купував гравців, бо це страшне болото. Тому я не буду нав’язувати гравців клубу. Але так само не потерплю фрази «вони мусять грати». Ця фраза і я несумісні».

«З жодного клубу я не йшов зі скандалом. Навіть з «Говерли», де зі мною не те, що не розрахувалися, але навіть не подякували за роботу. До речі, з моїми помічниками також не розрахувалися. До речі, моїми помічниками будуть екс-гравці «Шахтаря» Олександр Мартюк та Сергій Золотницький, який опікуватиметься воротарями, а також Андрій Купцов – колишній гравець «Карпат» – підсумував головний тренер «Карпат».


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: