Прес-конференція після матчу "Говерла" - "Будівельник"

12 січня 15:53
Переглядів: 157
Мурзін

Прес-конференція після матчу "Говерла" - "Будівельник"

Артем Буцький, захисник "Будівельника":

- Важка гра. З нами грала хороша команда, але я вважаю, що вся справа в нас. Як ми налаштовуємося, так і граємо.

Віталій Черній, головний тренер "Будівельника":

- Можливо, я скажу дуже жорстко, але сьогодні "Говерла" була більш гідна перемоги, ніж ми. Концентрація моїх гравців була нижче того рівня, який повинен бути. У першому колі ми програли "Ферро" після хорошої гри з БК "Київ", це повторилося і зараз. У чому секрет? По-перше, ваші хлопці дуже добре грали, на межі фолу, грали по-чоловічому. Баскетбол - це контактний вид спорту, гра майже на кров і перемагає той, хто більше хоче виграти. Сьогодні деякі мої гравці дуже вільно себе почували, як у захисті, так і в нападі. Я вже сказав своїм гравцям про це, вони мене зрозуміють, але так грати не можна.

Якщо перед нами стоїть мета перемогти в цьому чемпіонаті ми повинні грати в інший баскетбол, з максимальною концентрацією з першої і до останньої хвилини - сьогодні цієї концентрації не було в першій чверті і в останні п'ять хвилин матчу. Але перемога є перемога. Вітаю "Говерлу" з дуже хорошою грою і бажаю, щоб наступні ігри були такими ж.

- Як повинна була розвиватися остання атака "Будівельника"? Пустозвонов кидав триочковий - так і було заплановано?

- Ми повинні були йти до кінця, хоча б на фол. Але коли виходить гравець на підстраховку, то вільний гравець повинен отримати м'яч. Максим свій шанс отримав, але не забив.

- Якоїсь конкретної комбінації в цій ситуації не було?

- Була, з варіаціями. Є як є. Він не забив. Остання комбінація "Говерли", коли ми намагалися зробити зміну, у нас це вийшло.

Олександр Шостуха, захисник "Говерли":

- Спасибі уболівальникам за підтримку. Ми налаштовувалися на "Будівельник". За допомогою уболівальників ми ще більш агресивно грали і хотіли виграти в новому році. Наприкінці програли підбір, не поставили спину, багато невимушених втрат.

Євген Мурзін, головний тренер "Говерли":

- Хороша гра вийшла. Я вдячний команді, було дуже багато сьогодні виконано з того, що ми задумали. У нас не так багато часу було на підготовку до "Будівельника". Скажу чесно, ми ставили пріоритет на підготовку до БК "Київ". В принципі сьогодні гра у нас вийшла, в першу чергу в захисті. 61 очко від "Будівельника" - це хороший показник. З такою командою треба грати всі 40 хвилин. Ми провалили третю чверть - 22:8. Потім ми опинилися в ролі наздоганяючих, у нас вдало це вийшло, могли перевести гру в інший сценарій. Але 16 підбирань на нашому щиті - позначилася перевага в рості. З БК "Київ" ми пропустили 20 підбирань, над цим аспектом нам треба ще багато працювати.

- В останній атаці чому ви не фолили на Анісімову?

- Думка була фолити, але не думали, що він буде отримувати м'яч і розігрувати, тому була велика дистанція. Коли Гленн побіг вже трохи пізно було. Фолити при підборі вже не так багато часу залишалося. Ключовий підбір, ключовий триочковий кидок Липового. Не можна розслаблятися, треба боротися весь час.

- Як повинна була розвиватися остання атака "Говерли"? Шанс на дальню "трьошку" Макнайта?

- Ми зробили перший рух для того, щоб забити з-під кільця. У нас не вийшло дати передачу. Якщо ви дивилися, то пам'ятаєте, що було забігання під кільце Гленна, не вийшло і потім вже було друге рішення - триочковий кидок. Добре летів, в задню дужку.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: