"Претензій до гравців нема" - Володимир Безуб'як

11 квітня 09:34
Переглядів: 333
Безуб’як

Володимир БЕЗУБ’ЯК, старший тренер «Карпат»

– Вдячний хлопцям за самовіддачу. Такий настрій був, що просто зашкалював. Треба було їх навіть заспокоювати. Напевно, через те і багато сумбуру, багато невиправданих передач. Лещук чіплявся за м’яча, але підтримки йому не вистачало. А по другому тайму у мене взагалі нема претензій ні до кого. Так, індивідуальна помилка, рикошет... А загалом, усе виконали повністю те, що мали виконати. 

– В Лещука, на мою думку, помилок багато. І швидкості не видно...
– У нього дистанційна швидкість. А які помилки? Бив по воротах, чіплявся за м’яч, менше браку ніж раніше. До нього нема зауважень, впевнений, що він буде додавати. У нас проблема в центральній зоні. Постійно міняємо центральних хавбеків, через це нема зіграності. Але гра налагодиться. Були претензії до півзахисників – м’яч їм через голову перелітав. На це в перерві зробили зауваження і все помінялося. Команда вийшла як на останній бій. Всі хотіли виграти і мати шанс зачепитися за Лігу Європи. Рук не опускаємо, будемо битися до кінця. 

– Що скажете про дебют Марковича? 
– Він зіграв краще, ніж я думав. Андрій все робив правильно, особливо як для молодого гравця, який перший раз у вищій лізі зіграв. Прострілів і навісів від нього вистачало. Спокійний, врівноважений, мінімум браку. Знаю, що він їздив в Чехію, хотіли його за кордон віддати. Але я задоволений ним. Треба тепер Мірошніченку задуматися – хто буде грати. 

– Чому Кожанов не грає? 
– Є тут свої нюанси. Ми від нього більше вимагали, є питання по самовіддачі. Може і по контракту щось є, але я тут не вникаю. Я знаю Дениса. В минулому він мій улюблений гравець. Скільки користі вони з Зеньовим на флангах принесли. До нього претензій не може бути. Але ми більше від нього хочемо. Денис досвідчений, але на зборах і зараз не показував того, що може. Може він образився на когось? Ну, ми вирішили так, щоб в дублі він трохи заспокоївся. Це наші внутрішні справи, ініціатива клубу. Денис – хороший хлопець. От зараз він зіграв за дубль, забив гол. Андрій Тлумак дав йому дуже хорошу характеристику, особливо по першому таймі. А за дубль грали і Чачуа, і Кожанов... По Непляху проблеми є, але там своя історія. 

– А що з Чачуа? Виховний момент?
– Ні-ні. У нього травма була, яку він в збірній отримав. Зараз він проходив реабілітацію. Плюс, були у нас зауваження до нього по «Дніпру». Є ТТД, ми дивимося і мали претензії. Дивно, бо він забив гол «Динамо», у нього мали б крила вирости. Тому нехай зараз доказує. Чачуа – наш вихованець. А в таких гравців завжди пріоритет буде, бо у них більша самовіддача. 

– Конфлікт уболівальників з керівництвом загострюється. Знову були викрики на адресу клубного керівництва. 
– Як можна паскудити людей, які все життя віддали клубу? Як можна цькувати людину, яка була на грані? Це не по-людськи, не по-християнськи. Не розумію фанатів. При чому тут керівництво взагалі? У січні я взнав, що буду старшим тренером. У нас не було селекційної служби. Поки розженеться все це, треба час, щоб обойму визначити. Ще треба дати шанс молодим. Я не розумію уболівальників. Я не чув тих викриків, але це абсурд. Схаменіться, люди! Ви приходите, щоб поцькувати когось чи футбол подивитися? Чи хтось винуватий, що попередню групу тренерів звільнили. Беньо, Йовічевіч, всі працювали в міру своїх можливостей. Тому я прошу фанатів схаменутися! Це не по-львівськи! Чи приємно таке комусь слухати? 

– Як справи в Ксьонза?
– Два тижні тому він травму отримав. Ще треба часу на відновлення. Наразі працює індивідуально, а тут головне не нашкодити. Не знаю чи до Луцька він одужає, але зараз йде на поправку. Не вистачає нам Ксьонза, бракувало Даушвілі. Характер у нього є, але функціонально він трохи не дотягує, бо на зборах йому менше часу давали, а потім травму отримав. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: