Президент "Чайки": "Шкода, що з "Карпатами" зіграємо не на нашому стадіончику на 635 місць"

15 серпня 07:42
Переглядів: 223
Кубок України

Бос клубу з Петропавлівської Борщагівкипрокоментував для нас підсумки жеребкування 1/16фіналу Кубка України

В 1/16 Кубка України зіграють аматори - "Чайка" з Петропавлівської Борщагівки під Києвом, володарКубка країни серед аматорів. "Жереб задоволені на100% - сказав нам бос клубу Олександр Нігруца. -Мріяли привезти до себе команду Прем'єр-ліги, ізбулося - приймемо "Карпати". Шкода, що не нарідному стадіончику на 635 місць - там синтетичнеполе, на якому регламентом грати матчі цього рівнязаборонено. Будемо домовлятися з Ірпенем абоБучею.

- Чи під силу вашої "Чайці" заклювати "левів"?
- Де "Карпати", а де ми? Не програти б з великим рахунком - вже добре.

- У клубів ПЛ бюджети стартують з $ 5-10 млн. Який у вас?
- У нас - з миру по нитці... Мільйони доларів - таких грошей зроду не бачили. У нас же непрофесійна команда, хтось просто "за дякую" грає ... За нас виступають кілька дитячих тренерів, багато агентів з продажу медикаментів,продуктів харчування, є водії з нашої фірми (будівельної компанії, яка спонсорує "Чайку". - Авт.). Хлопці тренуютьсятричі на тиждень. Плюс допомагають досвідом хлопці, закінчивши профікар'єру. Наприклад, Козоріз (срібний призерУніверсіади-2001), Бондаренко (друге місце на юнацькому Євро-2000).

- Ви говорите - не програти б розгромно. Але 12 років тому скромний "Нафком" обіграв в Ірпені "Карпати" якраз в 1/16 Кубка.
- Спасибі, візьмемо до відома.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: