Президент Екстра-ліги подає у відставку

04 червня 08:28
Переглядів: 468
мельничук

Вчора на брифінгу в Будинку футболу Степан Мельничук заявив, що написав заяву про власну відставку, яку вже в п'ятницю розглянуть президенти клубів. "Для себе я прийняв рішення, що якщо в нинішній важкій ситуації клуб заявляє, що знімається зі змагань, то в цьому є певна відповідальність керівника. Я прийняв рішення написати заяву про відставку, яку президенти клубів розглянуть вже шостого червня на загальних зборах Екстра-ліги.

Ми підписували контракт на чотири роки, але, незважаючи на це, я сьогодні йду на цей крок. Нехай президенти клубів вирішують, або не приймають відставку, і ми далі працюємо при повній довірі, або підтверджують і будуть нові вибори.

Мені хотілося б сказати, щоб це було зі мною, або без мене, але щоб ми прописали в регламент речі, які в окремих моментах повинні стосуватися важливих рішень. Я маю на увазі, що якщо, наприклад, відбуваються серйозні зміни, які стосуються системи розіграшу, то вони повинні прийматися одноголосно всіма, кого це стосується. Якби це було, то чотири клуби зобов'язані були б сидіти в одній кімнаті, поки не прийняли б одноголосного рішення .

Я сьогодні для себе таке рішення прийняв, готовий нести відповідальність, і відкрито дивитися в очі кому завгодно, тому що я вже наслухався і досить багато.

Крім цього я хочу офіційно звернутися до президента "Єнакієвця" Андрія Новикова з проханням, щоб він не поспішав остаточно з прийняттям рішення, адже футзал - це для нього велика частина життя. У нас сім клубів, які перед початком сезону всі хочуть виграти чемпіонат і це прекрасно, але виграє тільки один. Клуб - це не тільки перше місце в таблиці, а ще й гравці, тренери, весь персонал, люди, які ходять за нього вболівати, дитяча школа і велика, соціальна частина суспільного життя. Коли ми бачимо це, як великий процес, а не тільки як перше місце в таблиці, то це має, куди більшого значення. Якщо Андрій Станіславович може поміняти свою позицію, то я прошу його це зробити. Єнакієвець - це команда з величезною історією та величезним значенням, - сказав Степан Мельничук.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: