Президент "Енергетика": "На матч у Вінниці не знайшли грошей"

14 червня 09:57
Переглядів: 438
Default Image

Очільник бурштинського клубу Мирослав Лотоцький, який водночас близько 15 років працює і в ПФЛ, прокоментував невиїзд своєї команди на матч проти «Ниви».

— Поїхати на останній матч чемпіонату нам не дозволила відсутність коштів, — почав розмову Мирослав Ількович, — більше мені додати нічого.

— За нашою інформацією, незадовго до цього матчу «Енергетик» ініціював екстрене засідання Центральної Ради ПФЛ. Ішлося про розширення першої ліги до 20 учасників…
— По-перше, ініціював не лише «Енергетик», а одразу шість клубів. Які саме клуби? — У ПФЛ знають, які це клуби, і цього достатньо.

— Які були підсумки позачергового засідання?
— Своєю більшістю члени ЦР не прийняли нашу пропозицію: 4 голоси було «за» розширення ліги, троє членів утрималося і 6 голосів було «проти». Розумієте, я аргументував нашу пропозицію тим, що разом із вильотом «Прикарпаття» і можливим нашим вильотом весь наш регіон може залишитися по суті без футболу. Я розумію, що є регламент і так далі, але за останні 10-15 років ми стільки раз змінювали плани й переписували регламент і під час чемпіонату задля вирішення якихось проблем і в цілях пошуку консенсусу…

— Повертаючись до фінансових проблем клубу, чи поїде команда до Умані на матч плей-офф?
— Поїде. На цю гру гроші вже знайшли. І завдання в Умані буде єдине — перемогти й зберегти пропису в першій лізі.

— Чи почуватиметься клуб фінансово стабільно й після цієї гри?
— Не думаю, що тут треба перебільшувати проблему. Ситуація в клубі залишається стабільною, хоч і багато грошей у нас не було ніколи. Щодо матчу в Вінниці, то тут у нас виникла радше «технічна» проблема.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: