Президент Федерації біатлону: "Ми скоро обійдемо за популярністю футбол"

29 березня 13:10
Переглядів: 224
бринзак

До збірної України повертаються Підгрушна і Віта Семеренко, а тренувати їх буде легендарний німець Рікко Гросс

Незважаючи на те, що біатлонний сезон підійшов до кінця на минулих вихідних, новини з нашої Федерації продовжують підігрівати інтерес до цього виду спорту. "Ми скоро обійдемо за популярністю футбол, – сміється президент Федерації біатлону Володимир Бринзак. – Нехай він на нас не ображається". Але не ця новина головна. Олімпійська чемпіонка-2014 в естафеті Олена Підгрушна заявила про своє повернення в спорт. "Я ні з ким не прощалася, – сказала Олена. – Я взяла паузу, щоб народити дитину, але не вийшло. Тому стояло питання: чи йти назовсім зараз, або відновлювати кар'єру. Весь цей рік я підтримувала форму, тренувалася. Звичайно, я не так добре готова, як Валя Семеренко, але почнеться збір, і я поверну кондиції".

Крім того, в основну збірну повернеться і Віта Семеренко, яка пропустила сезон через спинні грижі. "А вона і не йшла нікуди, – підкреслила її сестра Валя. – Ми знову будемо виступати найсильнішим складом, боротися за високі місця, а суперниці будуть нас боятися".

Ще б пак, адже, як і обіцяв Бринзак, в жіночу збірну прийде іноземний тренер – не хто інший, як легендарний німець Рікко Гросс. Чотириразовий олімпійський чемпіон прибуде в Україну 7 квітня, щоб остаточно узгодити всі нюанси роботи. "Мені завжди хотілося знати, як готуються наші головні суперниці – німкені, – говорить Бринзак. – Він чотири роки тренував збірну Німеччини, а нам в будь-якому випадку потрібно рухатися вперед".

"Це призначення обговорювали і з нами, – додає Валя Семеренко. – Якщо у Гросса вийде вивести нас на новий рівень, ми будемо йому безмежно вдячні. Він це відчує".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити