Президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак залишився задоволений першим етапом Кубка світу

08 грудня 20:25
Переглядів: 955
бринзак

Володимир Бринзак вважає, що якщо Валі Семеренко вдасться уникнути хвороб, то вона може в кожній гонці Кубка світу претендувати на високі місця. Про це президент Федерації біатлону сказав, підводячи підсумок першого етапу Кубка світу.

Нагадаємо, що Валя Семеренко посіла друге місце в недільній гонці переслідування в шведському Остерсунді.

«Успіх Валі Семеренко - це результат хорошої літньої підготовки. Вона тепер уже контролює себе краще, краще стріляє, бореться до останнього на трасі. Ми з нею вчора розмовляли, і вона говорила, що траса в Остерсунді не надто зручна для неї, так що на майбутніх етапах має бути ще краще.

Що стосується конкретно сьогоднішньої гонки, не дарма ж кажуть, що біатлон починається з останнього рубежу. Суперники не впоралися з емоціями, а Валя молодець. Промахнувшись, вона взяла себе в руки і потім відмінно відстріляли, після чого змогла правильно побудувати боротьбу з італійкою і випередити її на фініші. Все-таки досвід теж важливий. Валя стала вже досвідченої спортсменкою.

Тепер головне, щоб вона не хворіла. А так вона може боротися за високі місця в кожній гонці.

Непогано виступила також Наташа Бурдига. Сподіваюся, що далі її результати будуть ще краще.

Абрамова сьогодні впала і зламала гвинтівку, тому й не закінчила гонку.

У чоловічої команди сьогодні не склалося стрільба. Але я думаю, наші біатлоністи зроблять роботу над помилками.

На другому етапі Кубка світу до збірної підключаться Варвинець і Бондар, які в Тюмені хворіли, але зараз вже активно тренуються. Семаков ще на Кубку світу не виступав, але спочатку йому треба набрати очки на Кубку IBU. Планується, що в Обертілліях поїдуть Меркушина, Журавок та Бєлкіна, а також Седнєв, Кільчицький, Семаков, Ткаленко».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: