Президент ФК "Львів": "Завдання – стати чемпіонами"

23 листопада 16:13
Переглядів: 450
Роман Михайлів

Президент ФК «Львів» Роман Михайлів розповів програмі «Пас» про ситуацію в команді.

- Нашим вихованцям десь треба продовжувати життя, тому і вирішили заявитись у Першу лігу серед команд U-19. Заявились туди щоб діти мали де грати і підвищувати свою футбольну майстерність. А згодом вирішили грати і на КФК (Аматорський чемпіонат України – прим. ГС) та мати змогу заявитись на наступний рік у Другу лігу.

Що стосується U-19, то перед ними стоїть однозначне завдання – зайняти перше місце в групі. По формату перше місце грає з другим із іншої групи, а тоді матч за чемпіонство. Завдання – стати чемпіонами.  По КФК такого завдання нема. Ми перший раз граємо в чемпіонаті. Хочемо подивитись на все. Тому, що не можна зразу такі завдання ставити. В нас в основі постійно грає від 4-6 гравців 1999 року. Їм по 17 років, тому які завдання ставити. Хай вчаться грати у футбол. Думаю, що підсилимось і поставимо завдання «вилазити» вище. 

Яких гравців брати вирішують тренери. Але в нас чітке завдання, що вони мають бути із західного регіону. Якщо брати когось із сходу, то ця людина має бути на дві голови сильніша місцевих гравців.

Тріо тренерів (Чіх-Журавчак-Бандура – прим. ГС) один одного доповнюють. Працюють над психологією, тактикою і фізикою.

Ми готові грати в Прем’єр-лізі U-19, але треба попробувати зіграти із сильнішими командами. Треба подивитись на якому ми рівні, а тоді вже більш детально говорити. Перша ліга була дуже швидко заснована і не всі команди були до неї готові. Ми напевно цим і користуємось та маємо перше місце. Думаю, що після зими багато команд підсиляться і буде цікавіший чемпіонат.

Перші два збори будуть на місці. Буде багато матчів, тренери переглядатимуть потенційних новачків. А якщо дозволять фінанси і ситуація в країні та бізнесі, то можливо ще на два збори поїдемо за кордон.   

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: