Президент Геліоса: "ФК "Тернопіль" нічим не здивував"

22 жовтня 20:20
Переглядів: 78
геліос

Президент футбольного клубу Геліос — про гру команди в програному матчі з ФК Тернопіль.

— Ясна річ, я незадоволений тим результатом, який команда показала в грі з Тернополем, — розпочав розмову Олександр Матвійович.— Це — по-перше. А по-друге, я незадоволений рівнем гри, який показала наша команда. З перших хвилин гравці діяли мляво, спокійно і навіть умиротворено, не було агресії і бажання перемогти. Лише після пропущеного гола команда завелась, і почала активно рухатися по полю. Але, якщо відверто, було вже пізно.

— Чи велика, на ваш погляд, заслуга Тернополя в даному програші Геліоса?

— Ми знали, що суперник грає в простий футбол, який має право на існування і в той же час дає результат. Досить просто поглянути в турнірну таблицю і подивитися, де знаходиться Тернопіль. Тому наша команда в останні дні цілеспрямовано готувалася саме до такої гри суперника, але, як з'ясувалося, вона сама виявилася до матчу не готова. Ігри у нас, як такої, не вийшло взагалі, з перших хвилин наша команда танцювала під дудку суперника.

— Незважаючи на це, результат зустрічі вирішила одна помилка голкіпера Геліоса Дениса Сидоренка, після якої господарі змогли провести гол, що приніс їм перемогу ...

— Якщо чесно: я в шоці від події. У нашого голкіпера був час, щоб два рази вибити м'яч в поле і три рази вибити його в аут, але він цього не зробив і потрапив м'ячем в нападника Тернополя. Це дитяча помилка, допускати яку голкіпер такого рівня не має ні якого права ні за яких обставин. Якщо Сидоренко збирається в майбутньому грати в якій-небудь команді з Прем'єр-ліги, то здійснювати подібні дії біля своїх воріт він не повинен. Так, команда, в цілому, не награлися на перемогу, за якої вона їхала в Тернопіль, не створила вона стільки моментів, щоб могла розраховувати на виграш. Гра, за великим рахунком, була нічийною, проте її перекреслила така прикра помилка воротаря. Тепер ми змушені повертатися додому з поразкою. Це — ганьба! Тернопіль абсолютно нічим не здивував, але ми здивували самих себе ще більше. Після того, що в попередньому своєму матчі команда зазнала поразки 0:4 в Києві від Динамо-2, тут вона знову зіграла беззубо і апатично.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: