Президент "Ниви" Автанділ Мдінарадзе: "Голова в пошуках якихось своїх варіантів, як врятувати команду"

29 липня 12:10
Переглядів: 100
Мдінарадзе

Нещодавно президент «Ниви» Автанділ Мдінарадзе разом із фанатами розмовляли про подальше існування команди. Їм вдалось домовитись про чотири кроки, які потрібно зробити для порятунку клубу. Пройшов тиждень, а ситуація не змінилась.

АВТАНДІЛ МДІНАРАДЗЕ, президент ФК «Нива» (Тернопіль)

«Наскільки я розумію, жодного з цих кроків не було зроблено. Мені зателефонувала заступник голови пані Михно Наталя Володимирівна і сказала, що була розмова з адміністрацією. І голова в пошуках якихось своїх варіантів, як врятувати команду. Наскільки я зрозумів – це пошук патріотично-налаштованих бізнесменів, які хотіли б допомогти команді».

В надії на те, що гроші все ж знайдуться «Нива» перенесла на невизначений термін свій перший поєдинок, який мав би відбутися у Тернополі.

«Я звернувся до футбольного клубу «Буковина», знаючи що в них є досить серйозні фінансові проблеми, такі як і в нас. Через то ми вирішили перервати ще один тиждень і перенести цю гру».

Під знаком питання і дербі, яке заплановане на 2 серпня. Якщо «Нива» не знайде коштів, то поєдинок з ФК «Тернопіль» також може не відбутися.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: