Президент "Ниви" Автанділ Мдінарадзе: "Шукаєм гроші, щоб закрити заборгованість"

10 травня 11:40
Переглядів: 222
Мдінарадзе

Тернопільська "Нива" знову шукає гроші. Після домашнього матчу 4 травня гравці роз'їхались по домівках, сказавши, що не приїдуть на тренування, якщо їм не виплатять заборговану зарплатню. Президент команди каже, поки необхідної суми не знайдено, втім Автанділ Мдінарадзе сподівається, що "Нива" таки дограє у чемпіонаті до кінця сезону.

- Цей демарш взагалі мені не зрозумілий, що значить, вони не вернуться? Вони всі находяться на контракті в футбольному клубі і їхнє право не виходити, наприклад. якщо вони рахують, що заборгованість дуже велика перед ними, але не тренуватися, не готуватися - це непрофесійний підхід. Через то, я все ж думаю, що сьогодні-завтра команда все ж збереться для того, щоб відновити тренувальний процес. Ми в свою чергу шукаєм гроші, щоб закрити цю заборгованість, ту місячну заборгованість по заробітній платі. Для мене це принципове питання дограти цей чемпіонат, - говорить президент ФК "Нива" Тернопіль Автанділ Мдінарадзе.

Нагадаємо, що поєдинок 27-го туру "Геліос" (Харків) – "Нива" ПФЛ перенесла на стадіон у Карлівці (Полтавська обл.). Матч відбудеться 12 травня.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: