Президент "Ниви" Автанділ Мдінарадзе: "Зараз стоїть питання про те, щоб зібрати команду"

02 серпня 08:31
Переглядів: 549
Мдінарадзе

Президент «Ниви» Автанділ Мдінарадзе каже, готовий хоч вже передати клуб іншій людині заради того, щоб зберегти команду.

- Зараз мова не стоїть про борги чи інші моменти. Зараз стоїть питання про те, щоб зібрати команду і звідки, і як вона має фінансуватися. Я ще черговий раз заявляю проте, що я готовий сьогодні віддати футбольний клуб любому інвестору, любому спонсору. Якщо у влади є такий спонсор, будь ласка хоч завтра він може переписати футбольний клуб на себе. Взяти на себе усі зобов’язання і утримувати команду.

Дві гри в нас зараз перенесені. Ну і в принципі на один день ще перенесена третя гра зі «Сталлю». То вона мала бути в неділю. Перенесли на понеділок. То вже прохання було футбольного клубу «Сталь» Дніпродзержинськ.

Автанділ Мдінарадзе каже, пошуки коштів тривають. У понеділок остаточно буде відомо чи візьметься за фінансування «Ниви» одна з київських компаній. А допоки грошей у «жовто-зелених» нема –  ігри за їх участю переносять. Як ми вже розповідали, 2 матчі, на прохання керівництва клубу перенесені на невизначений термін. Третій матч з відтермінуванням не забарився.

Якщо фінансова ситуація «Ниви» все ж вирішиться, то поєдинок зі «Сталлю» вони зіграють, у понеділок, 11 серпня, на центральному стадіоні нашого міста.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: