Президент "Ниви": "Чемпіонат України перетворили на клоунаду"

27 квітня 20:00
Переглядів: 131
Мдінарадзе

Президент тернопільської «Ниви» Автанділ Мдінарадзе в інтерв'ю телеканалу «Футбол 1» відреагував на заяву президента ПФЛ Мілетія Бальчоса.

- Я вважаю, що це просто злочин. Такого не може бути. Президент ПФЛ був у Тернополі, і він нам гарантував, що ніяких проблем в Армянську немає. Він нас запевнив, що кордон ми перетнемо за 40-50 хвилин, що представники силових структур Армянська будуть нас супроводжувати, що ніяких документів не потрібно, а потрібно тільки подати список делегації клубу. Говориться одне, а робиться інше. Чемпіонат України перетворили на клоунаду! Звичайно, ми це просто так не залишимо. Ми зараз готуємо протест. Коли футболістів принижують і лякають - це не чемпіонат. Грати під прапором іншої країни... Порушено все, що тільки можна порушити - всі норми регламенту.

Ми гру проти «Титана» не рахуємо. Якщо компетентні органи приймуть рішення, що матч потрібно переграти на нейтральній території - ми переграємо. Якщо вважатимуть за потрібне зарахувати «Титану» технічну поразку - а я вважаю, що це саме вірне рішення - звичайно, нас це влаштує. Але крім цього я дуже хочу, щоб відповідальні люди з ПФЛ, які мають забезпечити нормальне проведення поєдинку, понесли за це відповідальність.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: