Президент "Ниви": "Якщо нам буде доведено, що ми помилялися, то готові вибачитись"

18 травня 09:46
Переглядів: 303
Мдінарадзе

Президент ФК «Нива» Автанділ Мдінарадзе прокоментував телеканалу ІНТБ скандальний матч своєї команди із харківським «Геліосом».

- Так як мене інформував головний тренер, адміністратор і начальник команди, то практично з перших хвилин було дуже упереджене відношення до команди. На протязі всіх 90 хвилин суддя не давав можливості «Ниві» реалізувати весь свій потенціал.

Головний тренер «Ниви» особисто попереджав головного суддю, казав що якщо це буде продовжуватись і далі то він просто команду забере з поля, бо неможливо було грати. Я так зрозумів, що головний суддя ніяк на це не відреагував. Навіть тим більше, у другому таймі він посилив тиск на нашу команду.

Найголовніше зараз не те яке рішення приймуть, а головне щоб вони аргументували чому прийняте таке чи інше рішення. Якщо воно буде аргументоване і нам буде доведено, що ми помилялися і вони професійно розібравшись в ситуації все ж вирішать, що суддя вів себе нормально, професійно і що це наше упереджене ставлення, якщо нам це доведуть, якщо це пояснять то готові вибачитись.   

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: