Президент Паралімпійського комітету України Валерій Сушкевич відвідав Львівщину

04 березня 11:31
Переглядів: 103
Валерій Сушкевич

3 березня у Львові голова національного комітету спорту інвалідів Валерій Сушкевич разом з головою Львівського обласного відділення українського фонду реабілітації людей з особливими потребами Ярославом Грибальським отримали право першого ходу у другій партії Матчу чемпіонату світу з шахів.

«Велика честь випала нам із паном Ярославом зробити цю ідентифікацію початку другого дня. Для мене це дуже хвилююча подія. Ми хвилюємося за те, що Україна приймає такий визначний шаховий форум, ми хвилюємося за те, що наша українська шахістка бере участь у фінальному варіанті боротьби за шахову корону, ми хвилюємо за Львів, який приймає такий визначний турнір», - зауважив Валерій Сушкевич.

Також під час візиту на Львівщину Валерій Сушкевич відвідав Турківський район, де зустрівся з головою Турківської райдержадміністрації Олександром Лабецьким, головою Турківської районної ради Володимиром Лозюком, Турківським військовим комісаром підполковником Русланом Косманом, учасниками АТО та громадськими активістами й взяв участь у нагородженні медаллю «Захисника Вітчизни» учасника АТО, бухгалтера Турківської ДЮСШ «Юність» Ярослава Паращича.

Також він провів низку організаційних нарад щодо подальшої розбудови бази Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІ України у с.Яворів. Зокрема, проекту плавального басейну та великого ігрового залу, застосування сучасних технологій теплоносіїв та енергоощадності; ремонту дороги на відтинку Бориня-Мохнате й т.ін., з тим щоб в січні 2017 року успішно провести Кубок Світу з біатлону та лижних перегонів серед спортсменів з інвалідністю.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: