Президент ПФЛ Мілентій Бальчос визнав, що менеджмент в ФК "Тернопіль" працює краще ніж у "Ниви"

11 квітня 21:12
Переглядів: 81
Бальчос

Президент Професіональної футбольної ліги України Мілетій Бальчос залишився задоволеним від зустрічі з міським головою Тернополя, почесним президентом ФК «Тернопіль» Сергієм Надалом та керівниками структурних підрозділів клубу. Про це він розповів у короткому бліц-інтерв’ю під час футбольного матчу студентських команд Тернополя та Кам’янець-Подільського.

Під час робочої поїздки на Тернопільщину Мілентій Бальчос мав можливість порівняти, як працюють два тернопільські клуби – ФК «Тернопіль» та «Нива», і визнав, що муніципали в плані менеджменту та маркетингу нині в кращому становищі.

– У мене відбулася зустріч з міським головою Тернополя Сергієм Надалом. Ми детального обговорили всі, як проблемні питання, так і вже вирішені. Не хотілося б вдаватися в деталі нашої з мером розмови, але скажу одне – порядок роботи менеджменту клубу організований на досить високому рівні і клуб в цьому плані набагато попереду, ніж ФК «Нива». Тобто, основне питання яке має бути присутнє в двох тернопільських клубів – це менеджмент і нормальний маркетинг. На жаль, у плані маркетингу в ФК «Нива» не всі питання вирішенні, більше того, він практично відсутній на відміну від ФК «Тернопіль». На фоні ФК «Нива» я можу сказати, що у ФК «Тернопіль» досить хороша перспектива, – зазначив Мілентій Бальчос.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: