Президент ПФЛ - про трансляцію матчів Першої ліги

06 вересня 09:33
Переглядів: 181
МАКАРОВ
Президент ПФЛ прокоментував ситуацію щодо прямих трансляцій матчів першої ліги.
 
— Сергію Дмитровичу, у сьомому турі, нарешті, відбудеться перша пряма трансляція матчу першої ліги по ТБ…
— Так, це буде перша трансляція, якщо не брати до уваги кубкові матчі.
 
— Чому за перші шість турів жоден із матчів ми так і не побачили в прямому ефірі?
— Потрібно було трохи часу, щоби знайти спільні точки порозуміння з каналом «Футбол». Ми опинилися у ситуації, коли з нами не розрахувався спонсор за минулий сезон, відповідно, ми не змогли до кінця розрахуватися й з транслятором. Уплинула на переговори й нинішня ситуація на сході країни, яка не могла не позначитися на рейтингах ефірів. У весняній частині змагань вони були низькими. Та, попри всі ці негаразди, все ж змогли знайти спільну мову з каналом «Футбол» і продовжити наш спільний проект, за що телевізійникам хотілося би висловити слова подяки.
 
— Минулого сезону титульним спонсором виступила компанія «Фавбет»… Чому з ними припинили співпрацю? Чи вдалося знайти нового спонсора?
— У «Фавбет» зараз теж нелегкі часи. У компанії виникли проблеми, пов’язані з діяльністю її бізнесу. Що ж до пошуку нових спонсорів, то вони тривають. Сподіваюся, що позитивний результат буде вже навесні.
 
— Одтепер чи в кожному турі один із матчів глядачі зможуть переглядати в прямому ефірі?
— Знову ж таки, з урахуванням кубкових матчів, із каналом «Футбол» домовилися про 20 трансляцій на сезон. Відповідно, не в кожному турі будуть покази. Але навіть попри це, такий результат можна вважати успіхом.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: