Президент Руху: Футбол в Україні придуманий для людей у чорній формі

11 серпня 21:30
Переглядів: 341
Григорій Козловський

Президент винниківського "Руху" Григорій Козловський емоційно прокоментував поразку своєї команди у кубковому поєдинку з "Арсеналом-Київ".

"Граємо на втомі, потрібно рокіровки робити. Але це беззаконня, яке відбувається на сьогоднішній день - просто слів немає...

Хочу навести приклад Польщі, коли завели 70 кримінальних справ і посадили чоловік сто, то після того і клуби почали грати і збірна, і судді нормально судять і судять чемпіонат Європи, а в нас ні один арбітр не судить.

А приїжджають ось такі товариші, на чолі з Колліною, який, здається, що сам не розуміє, що він робить в цій країні. Приїжджають і просто вбивають команду - просто беззаконня. Два пенальті не дають, гол не зараховують... Як можна грати у футбол? Таке враження, що футбол в нашій країні придумали для людей у чорній формі, які приїзджають і хто більше грошей дасть. Винники не давали і давати не будуть!

Якщо так далі буде продовжуватись, то люди скоро будуть бити арбітрів зранку до ночі, бо іншого варіанту немає. Якщо Федерація не може навести порядок з тим бидлом, то їх треба бити", - сказав функціонер.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: