Президент "Руху": "На відміну від "Бенфіки", своє прокляття зняли"

30 вересня 11:25
Переглядів: 148
рух

Післямова матчу за Кубок області з футболу, в якому винниківський "Рух" здолав "Гірник" з Соснівки 3:0.

Григорій Козловський, президент ФК «Рух»:

"Сьогодні зіграли у футбол без жодних непотрібних задумів. Зізнаюся, ми дуже добре вивчили суперника. Я їздив на останні матчі «Гірника» і дивився як грає майбутній суперник. Це дало свій результат. Вважаю, ми підготували опоненту кілька несподіванок, особливо на лівому фланзі нашої атаки. Вважаю, ми зіграли грамотно без нічого зайвого і в захисті, і в атаці, приблизно так, як зіграли у фінальному груповому раунді чемпіонату України серед аматорів. «Гірник» - сильна команда, однак сьогодні ми самі створили достатньо гольових моментів і фактично не дали нічого створити супернику. «Гірник» був дуже незручним суперником для нас, але на відміну від португальської «Бенфіки», ми своє прокляття зняли."

"Дуже приємно мене здивували фани «Гірника». У мою сторону це був дуже позитивний жест, коли вони нас вітали з перемогою. Мабуть, зараз в Україні настав час, коли вболівальники усіх команд єднаються. Звісно, це дуже приємно. Вболівальникам з Соснівки ми також подякували за підтримку. Думаю, дві команди сьогодні подарували вболівальникам справжній футбол."

Володимир Підкіпняк, головний тренер ФК «Гірник»:

"Як бачите, стандартні положення – наша проблема. Пропустили перший гол, який вважаю був дещо нелогічним. Не хотілося б когось звинувачувати і робити винним у поразці. Навпаки, хочу подякувати команді за гру. Рахунок, звичайно неприємний, але водночас він і завеликий як для фіналу."

"Незадоволений грою команди в атаці. Ми не забили жодного гола і цим все сказано. Були проблеми і у захисті, проте хто де недопрацював говорити не буду. Це внутрішньо командні проблеми. Зізнаюся, нас дещо надламав перший гол. При такій грі та ще й проти такого суперника як «Рух» це, звісно, неприємно пропускати. Незважаючи на це, вірили, що і при 0:2 і при 0:3 матч ще можна буде врятувати, однак цього разу нам не вдалося нічого зробити."

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: